Wpadka Williamsa w social mediach. Zespół F1 wystawił się na pośmiewisko

Williams poinformował w social mediach, że do testów F1 zostało zaledwie 40 dni. Brytyjski team wystawił się na pośmiewisko, bo komentarze kibiców nawiązywały właściwie tylko do wstydliwego spóźnienia na testy z zeszłego roku.
Zobacz wideo

Były zespół Roberta Kubicy po raz kolejny wystawił się na śmieszność. Drużyna za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformowała, że do przedsezonowych testów F1 na torze Montmelo pod Barceloną zostało zaledwie 40 dni. - Od dzisiaj dokładnie 40 dni do pierwszego dnia testowania w F1. Nie trzeba długo czekać na pierwszy wyjazd na tor - napisali na TT. Niestety, brytyjski zespół prawdopodobnie nie spodziewał się riposty ze strony kibiców.   

- "A czy wy tam będziecie?", "40 dni dla całej stawki, to dla was 43 dni", "samochód będzie tym razem gotowy? - prześmiewczo odpowiadali kibice, którzy doskonale pamiętali, że w poprzednim sezonie Williams spóźnił się z przywiezieniem bolidu i Williams stracił właściwie pierwsze trzy dni jazd. 

Williams próbował zarządzać kryzysem w swoich social mediach, ale trzeba przyznać, że wstawianie zabawnych gifów raczej nie do końca im wyszło. 

Tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu Williams potwierdził, że w kolejnym sezonie w barwach tego teamu będą jeździć George Russell i Kanadyjczyk Nicholas Latifi, który jest debiutantem w F1

Więcej o: