Tajemnicze słowa Kubicy. Może pojechać jeszcze w grudniu! Dwóch chętnych [F1 Sport #21]

Sezon 2019 w Formule 1 dobiegł końca! Lewis Hamilton został mistrzem świata, a Robert Kubica zakończył przygodę z Williamsem. Polak sam przyznał, że mógł to być jego ostatni wyścig F1 w karierze, ale kto wie, czy Kubica nie pojawi się na testach serii DTM w dniach 11-13 grudnia na torze w Jerez. Dodatkowo Polak może także jeszcze pojechać w testach opon Pirelli dla F1, ale jego udział na razie stoi pod znakiem zapytania. W ostatnim programie F1 Sport Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak podsumowują także cały sezon Formuły 1.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 11. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 13.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak.