Kubica mógł zmienić losy wyścigu! Brzydkie zachowanie Russella w stosunku do Polaka [F1 Sport #20]

Max Verstappen wygrał GP Brazylii, ale mało brakowało by mechanicy Williamsa zniszczyli wyścig Holendrowi, bo wypuścili Kubicę wprost pod koła Red Bulla. Kubica kolejny raz w tym sezonie pokazał Russellowi jak się startuje i jest już trzecim najlepszym startującym kierowcą w całej stawce! Brytyjczyk jednak nieelegancko zachował się w stosunku do Polaka już na torze. W sprawie przyszłości Kubicy wiadomo tylko tyle, że sprawa jest bardzo zagmatwana. Na kolejny F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.