Znakomite informacje dla Kubicy. Szef zespołu oficjalnie zaprosił Polaka do współpracy [F1 Sport #19]

Robert Kubica znowu miał problem, ale Russell może się od niego uczyć startów do wyścigów, bo Polak aż w 12 wyścigach zyskiwał tuż pozycje po starcie. Najważniejsza jest jednak jego przyszłość, a ta wygląda nieźle. Na przyjście Kubicy mocno naciska Gunther Steiner z Haasa, który wystosował oficjalną ofertę i w rozmowie z TVP ją potwierdził. U siebie chce go mieć także Ferrari, bo dzięki temu mogą lepiej rozwinąć bolid, a praca byłaby powiązana z Haasem. Polak wielokrotnie wspominał, że założenie czerwonego kombinezonu byłoby dla niego spełnieniem marzeń. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.