Najlepszy moment Kubicy w sezonie. Williams zrujnował jego wyścig? [F1 Sport #18]

Robert Kubica zaliczył jeden z najlepszych wyścigów w sezonie. Polak jednak dwa razy musiał zmagać się z kontrowersyjnymi pit stopami Williamsa. Najpierw Williams przytrzymał go tak długo, że Russell zdołał go wyprzedzić, ale przez to Polak stoczył pasjonującą i wygraną walkę z Brytyjczykiem, za co jest chwalony przez ekspertów. Niestety, tuż przed końcem wyścigu Williams wezwał go na kontrowersyjny pit stop w wyniku "wolnego kapcia". Kubica komunikował jednak, że nie czuje żadnych problemów. Od razu zrodziło to mnóstwo teorii spiskowych. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawia się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 13.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 13:00 w serwisie Sport.pl.