Polscy robotnicy sparodiowali Roberta Kubicę i mechaników Williamsa. Nagranie robi furorę [WIDEO]

Przebojem internetu stał się filmik, na którym polscy robotnicy wcielają się w Roberta Kubicę i mechaników Williamsa. Wideo robi furorę na portalu YouTube i ma już ponad sto tysięcy wyświetleń, a licznik cały czas rośnie.

Williams to zdecydowanie najgorszy team w tym sezonie Formuły 1. Do tej pory Robert Kubica i George Russell zdobyli łącznie zaledwie punkt, kiedy Polak zajął 10. miejsce na GP Niemiec. Co i tak można odebrać jako sukces, gdy prześledzi się sytuację, które panuje w brytyjskim teamie, gdzie absurd goni absurd. Williams stał się wręcz pośmiewiskiem. Dlaczego? To wytłumaczą wam Piotr Majchrzak i Michał Gąsiorowski w najnowszym odcinku "F1 Sport", który możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz wideo

Taczka w pit stopie

Hitem internetu stał się ostatnio filmik, w którym polscy robotnicy udają Roberta Kubicę i mechaników Williamsa podczas pit-stopu. Część kibiców drwi, że bolid Williamsa to "taczka". No i na filmiku nie ma prawdziwego bolidu, ale jest za to... prawdziwa taczka. Widzowie piszą w komentarzach, że ten filmik idealnie odzwierciedla sezon Williamsa. Choć paradoks polega na tym, że akurat mechanicy brytyjskiego zespołu spisują się podczas pit-stopów bardzo dobrze, a ich pracę wielokrotnie chwalił także sam Kubica. 

 

Filmik opublikowany przez kanał "DLM BUDOWNICTWO DZIKI DEKARZ" ma już ponad sto tysięcy wyświetleń i robi furorę nie tylko na polskim YouTubie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.