Robert Kubica eksplodował. Cyrk w Williamsie. To był sabotaż czy kuriozum? [F1 SPORT #17]

Po GP Japonii Robert Kubica po prostu eksplodował. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy Polaka w takim stanie. Polak z dużą złością wypowiedział wiele mocnych słów pod adresem osób decyzyjnych w Williamsie. Kuriozalne są informacje, które pojawiają się po wyścigu, bo te mówią o sabotażu ze strony zespołu. Jakby tego było mało, tuż po starcie wyścigu, był bardzo blisko wielkiego niebezpieczeństwa, bo tuż nad jego głową rozbił się duży element podłogi z samochodu Maxa Verstappena! Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 11. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.