Robert Kubica wygrał pojedynek z kierowcą Formuły 1

Robert Kubica wykorzystał wolną sobotę na pojedynki w grach wideo. Do sieci trafiło nagranie z wyścigu, w którym Polak okazał się szybszy m.in. od Daniła Kwiata, kierowcy Toro Rosso.

Tajfun Hagibis storpedował GP Japonii. Z powodu tropikalnych opadów deszczu i huraganowego wiatru organizatorzy zdecydowali się przenieść sobotnie kwalifikacje na niedzielę. Kierowcy z tego powodu zostali zmuszeni do zorganizowania sobie czasu podczas dnia wolnego. Robert Kubica wykorzystał ten czas do pojedynków w grach wideo.

Williams przekroczył kolejną granicę absurdu. Kubica nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Zobacz najnowszy odcinek magazynu "F1 Sport"

Zobacz wideo

Do sieci trafiło nagranie, na którym Robert Kubica pojedynkował się m.in. z Daniłem Kwiatem, aktualnym kierowcą Toro Rosso. Polski kierowca okazał się najszybszy w rywalizacji w grze wideo, minimalnie pokonując Rosjanina. Trzecim zawodnikiem walczącym w wyścigu był Mario Isola, szef Pirelli.

Z powodu tajfunu sobota była dniem wolnym. Kwalifikacje rozpoczną się o 3:00 czasu polskiego, a wyścig o 7:10. Relacja z rywalizacji kierowców w GP Japonii na Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA