Williams przekroczył kolejną granicę absurdu. Kubica nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał [F1 SPORT #16]

Williams przekroczył w tym sezonie kolejną granicę absurdu. Kubica został ściągnięty do garażu, bo zespół chciał oszczędzać części. Polak po wyścigu nie krył rozgoryczenia, bo liczył, że uda mu się dojechać do mety we wszystkich Grand Prix. Dodał, że to zdecydowanie najgorszy weekend w karierze. Niestety, wydaje się, że chaos w Williamsie tylko się pogłębia i zespół już wkrótce może stanąć nad przepaścią. Plotki mówią również o tym, że Kubica i Russell mogą mieć problemy z ważnymi częściami do końca sezonu. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawia się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 13.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 13:00 w serwisie Sport.pl

Ostatnie odcinki F1 SPORT:

Kolejka chętnych po Roberta Kubicę. Polak może przebierać w ofertach. Heroizm dostrzeżony nie tylko przez F1 [F1 SPORT #15]

Kubica ograł rywali na starcie jak juniorów. Zespół spisał wyścig na straty [F1 SPORT #14]

Potwierdził plotki o swoim największym problemie? Czasy dobitnie to pokazują [F1 SPORT #13]

Więcej o: