Kolejka chętnych po Roberta Kubicę. Polak może przebierać w ofertach. Heroizm dostrzeżony nie tylko przez F1 [F1 SPORT #15]

Robert Kubica zdecydował się na zakończenie współpracy z Williamsem. Polak ma zamiar zostać w F1, ale praktycznie nie ma szans na regularną jazdę. Wydaje się, że Kubica najbliżej ma do Racing Point, ale tam fotele kierowców są zajęte jeszcze przez 3 lata. Oko do Polaka puścił także Gunther Steiner z Haasa, który proponuje mu jazdy w piątki, ale zespół jest dużo gorzej zorganizowany niż Racing Point. Kubica w ostatni weekend znów popisał się wielkim heroizmem bo jechał z kontuzją barku. Jego walka z szybszymi kierowcami została dostrzeżona przez F1, a także ekspertów i zespoły F1, które wysłały okolicznościowe tweety. Na kolejny odcinek F1 zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawia się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 13.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1.

Ostatnie odcinki F1 SPORT:

Kubica ograł rywali na starcie jak juniorów. Zespół spisał wyścig na straty [F1 SPORT #14]
Kubica potwierdził plotki o swoim największym problemie? Czasy dobitnie to pokazują [F1 SPORT #13]
Polacy zszokowali świat F1. Ważna wiadomość dla przyszłości Roberta Kubicy [F1 SPORT #12]
Robert Kubica dokonał niemożliwego. Pokazał prawdę zagranicznym ekspertom [F1 SPORT #11]

Więcej o: