Robert Kubica został w tyle. George Russell dużo szybszy od Polaka

Robert Kubica zajął 19. miejsce podczas trzeciego treningu przed niedzielnym wyścigiem Grand Prix Singapuru. George Russell, jego partner z Williamsa, był 15., wyprzedzając go aż o 0,8 sekundy. Najszybszy okazał się Charles Leclerc.
Zobacz wideo

Kubica znów za Russellem

Dla Roberta Kubicy treningi w Singapurze były pierwszymi po ogłoszeniu decyzji o odejściu z Williamsa po sezonie 2019. Polak wspólnie z PKN Orlen ogłosił swoją decyzję w czwartek. W sobotę na trzecim treningu nasz kierowca był 19. Do najlepszego Charlesa Leclerca stracił 3.762. Kubica był przedostatni tylko dlatego, że Danił Kwiat wycofał się z treningu z powodu wycieku oleju. Znów lepiej od Polaka wypadł George Russell. Brytyjczyk stracił do Leclerca 2.964, co oznacza, że na Kubicą miał przewagę 0.8.

W piątek Robert Kubica był szybszy od George'a Russella w pierwszym treningu przed GP Singapuru. Polak przez moment był na piątym miejscu, ale ostatecznie zakończył tę sesję na 17. miejscu. Brytyjczyk był 20. Z kolei na drugim treningu Kubica był 20., a Russell 18. W sobotę o 15:00 czasu polskiego rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego GP Singapuru. 

Więcej o: