Kubica ograł rywali na starcie jak juniorów. Zespół spisał wyścig na straty [F1 SPORT #14]

Charles Leclerc wygrał drugi wyścig z rzędu, a włoscy kibice oszaleli. Niestety, Robert Kubica znowu znalazł się na końcu stawki, bo jego bolidowi mocy starczyło tylko na kapitalny start, po którym przesunął się na 13. miejsce i jedynie 10 okrążeń. Polak musiał używać wysłużonego silnika, bo zespół spisał ten wyścig na straty, by w kolejnych nie dostawać kar. Na domiar złego miał wielkie problemy z hamulcami i niecodzienną przygodę w pit stopie. Dobra informacją jest to, że na kolejne GP Singapuru Polak dostanie nowy silnik, a to zdecydowanie najtrudniejszy tor w sezonie. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 13.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.

Ostatnie odcinki F1 SPORT:

Kubica potwierdził plotki o swoim największym problemie? Czasy dobitnie to pokazują [F1 SPORT #13]

Polacy zszokowali świat F1. Ważna wiadomość dla przyszłości Roberta Kubicy [F1 SPORT #12]

Robert Kubica dokonał niemożliwego. Pokazał prawdę zagranicznym ekspertom [F1 SPORT #11]

Więcej o: