Kubica potwierdził plotki o swoim największym problemie? Czasy dobitnie to pokazują [F1 Sport #13]

Charles Leclerc wygrał w końcu wyścig i został rekordzistą Ferrari. Jeden z lepszych wyścigów w sezonie pojechał także Robert Kubica. Polak świetnie radził sobie na oponach pośrednich, gdy jechał tempem Russella, ale dużo gorzej wyglądało to w momencie gdy założył opony miękkie. Może tym samym potwierdzić zagraniczne plotki, które mówią o tym, że nie do końca radzi sobie z odpowiednim oknem pracy tych gum. Niestety, wszystko działo się w cieniu wielkiej sobotniej tragedii, gdy zginął Anthoine Hubert. Na intensywnej terapii nadal przebywa Juan Manuel Correa, który wjechał we Francuza. Wydaje się jednak, że tego wypadku nie dało się uniknąć. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.

Ostatnie odcinki F1 SPORT:

Polacy zszokowali świat F1. Ważna wiadomość dla przyszłości Roberta Kubicy [F1 SPORT #12]

Robert Kubica dokonał niemożliwego. Pokazał prawdę zagranicznym ekspertom [F1 SPORT #11]

Robert Kubica siądzie do rozmów o przyszłym sezonie. Znamy zespół? [F1 SPORT #10]

Więcej o:
Copyright © Agora SA