Przyszłość George'a Russella wyjaśniona? Sky Sports: Może być już pewny

- Goerge Russell może być już pewny miejsca w Williamsie na kolejny sezon - informuje Sky Sport. Przyszłość Roberta Kubica wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Co z przyszłością Roberta Kubicy? Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak zapraszają na kolejny odcinek F1 SPORT:

Zobacz wideo

Im bliżej końca rywalizacji w cyklu Grand Prix, tym częściej pojawiają się głosy o możliwych zmianach kadrowych w poszczególnych zespołach F1. Szczególnie ciekawa sytuacja jest w Williamsie, który w tym sezonie ma olbrzymie problemy i jest najgorszym zespołem w całej stawce. To powoduje kolejne znaki zapytania, ale wydaje się, że pierwsza niewiadoma została rozwiązana. - Goerge Russell może być już pewny miejsca w Williamsie na kolejny sezon - informuje Sky Sport.

Przyszłość Roberta Kubica wciąż stoi pod znakiem zapytania

Williams liczył, że pod koniec sezonu będzie mógł wybierać przynajmniej wśród kilku kierowców, ale 'Sky Sports' podaje, że brytyjski zespół ma tylko dwie opcje na to, kto będzie razem Georgem Russellem jeździł w nowym sezonie w barwach Williamsa. - Russell zostaje w Williamsie na kolejny sezon. Zespół musi podjąć decyzję, co z drugim kierowcą. Ma do wyboru albo zostawić Roberta Kubicę albo postawić na Nicholasa Latifiego. Obecny rezerwowy Williamsa i wicelider Formuły 2 to jedyna alternatywa Williamsa - podaje 'Sky Sports'.

Więcej o: