Polacy zszokowali świat F1. Ważna wiadomość dla przyszłości Roberta Kubicy [F1 SPORT #12]

Williams zaliczył przełomowy weekend w tym sezonie Formuły 1, a sobota była wręcz wyśmienita dla George'a Russella. Dużo gorzej wypadł Robert Kubica, który tym razem nie dostał wszystkich nowych części. Szefów zespołów F1 zszokowała jednak liczba Polaków, która przyjechała dopingować Kubicę, bo tych było nawet 40 tysięcy. W ten widok nie mogła uwierzyć nawet Claire Williams, a wsparcie tak dużej rzeszy fanów może być bardzo ważne w kontekście przyszłości Kubicy w F1. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl

Robert Kubica dokonał niemożliwego. Pokazał prawdę zagranicznym ekspertom [F1 SPORT #11]

Robert Kubica siądzie do rozmów o przyszłym sezonie. Znamy zespół? [F1 Sport #10]

Robert Kubica wybuchł po fatalnym wyścigu. Szef Mercedesa: Jestem Polakiem, dlaczego miałbym nie wspierać Kubicy? [F1 SPORT #9]

Więcej o: