Grand Prix Węgier. Transmisja wyścigu w otwartym kanale! Sprawdź, gdzie obejrzeć start Roberta Kubicy. TV, stream online, na żywo, 04.08

Przed tygodniem, podczas Grand Prix Niemiec, Robert Kubica wywalczył pierwszy punkt w sezonie 2019. Już za kilka godzin polskiego kierowcę zobaczymy na starcie wyścigu na węgierskim torze Hungaroring. Sprawdź, gdzie śledzić telewizyjną transmisję z GP Węgier.
Zobacz wideo

Tydzień temu, podczas Grand Prix Niemiec, Robert Kubica zdobył pierwszy w tym sezonie punkt. Na Węgrzech o powtórzenie tego wyniku nie będzie mu łatwo, bo Polak w kwalifikacjach zajął ostatnie miejsce (01:18.324) z dużą stratą do drugiego kierowcy Williamsa, George'a Russella (1,3 sekundy). Brytyjczyk może mówić o sporym pechu, bowiem od Q2 dzieliły go jedynie 0,053 sekundy. 21-latek zdołał wyprzedzić Sergio Pereza (Racing Point), Daniela Ricciardo (Renault), Lance'a Strolla (Racing Point) oraz swojego partnera z zespołu Williams.

Polak był wyraźnie rozczarowany po kwalifikacjach. - Dzień jest ładny. Mieliśmy szczęście z pogodą. Kibice jak zwykle na Węgrzech dopisali. Na tym trzeba by zakończyć podsumowanie dnia. Jutro będzie ciężko. Auto, jeśli chodzi o balans, jest niezłe, ale brakuje przyczepności i tempa - ocenił Kubica w rozmowie z Eleven Sports.

Pole position wywalczył Max Verstappen (Red Bull, 01:14.572). Z 2. pola wyścig rozpocznie Valtteri Bottas (Mercedes, 01:14.59), a z 3. Lewis Hamilton (Mercedes, 01:14.769).

Przed rokiem w rywalizację na Hungaroringu wygrał Lewis Hamilton.

GP Węgier 2019. Gdzie i o której obejrzeć start Roberta Kubicy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV niedzielnego wyścigu o GP Węgier przeprowadzą: Eleven Sports 1 i TVP Sport (od 45. minuty zawodów). Rywalizację kierowców będzie można śledzić też w internecie - na stronach: elevensports.pl, sport.tvp.pl, w aplikacjach: Eleven Sports i TVP Sport oraz na platformach: NC+GO, Cyfrowy Polsat GO, WP Pilot, Ipla oraz Player.pl. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Parada kierowców - godz. 13:30 (Eleven Sports 1)

Studio - godz. 14:00 (Eleven Sports 1); 15:00 (TVP Sport)

GP Węgier, wyścig - godz. 15:00 (Eleven Sports 1); 15:55 (TVP Sport)