Robert Kubica spotkał się z prezesem Orlenu. "Masz nasze pełne wsparcie!"

- Dziś krótkie spotkanie z Robertem Kubicą. Robert, masz nasze pełne wsparcie! Efekty dzisiejszej wizyty w Polsce już wkrótce - napisał w środę na Twitterze Daniel Obajtek, prezes Orlenu.
Zobacz wideo

W najbliższy weekend odbędzie się Grand Prix Niemiec w Formule 1. Niespodziewanie tuż przed wyścigiem Robert Kubica odwiedził Polskę. Kierowca Williamsa spotkał się m.in. z prezesem Orlenu, Danielem Obajtkiem. O ich spotkaniu poinformował szef płockiej firmy. 

"Robert, masz nasze pełne wsparcie!"

- Dziś krótkie spotkanie z Robertem Kubicą. Robert, masz nasze pełne wsparcie! Efekty dzisiejszej wizyty w Polsce już wkrótce - napisał Obajtek. 

Słowa o "pełnym wsparciu" są niezwykle ważne dla Kubicy, który przechodzi trudny okres w Formule 1. W tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu i zwykle przegrywa z kolegą z zespołu, Georgem Russellem.

Z kolei z Instagrama Orlenu dowiedzieliśmy się, że Kubica wziął udział w sesji fotograficznej. Prawdopodobnie zdjęcia te będą wykorzystywane w kolejnej promocji produktów Orlenu.

Robert KubicaRobert Kubica PKN Orlen Instagram

Orlen jest partnerem Williamsa w F1 na ten sezon. Umowa między stronami może zostać również przedłużona na kolejny sezon w przypadku spełnienia odpowiednich warunków. Wówczas oznaczałoby to, że Kubica pozostanie w ekipie Williamsa. Gdyby zaś Polak zmienił zespół, Orlen pójdzie za nim.