F1 2019. Gdzie oglądać 3. trening i kwalifikacje przed Grand Prix Austrii? Transmisja TV, stream online, na żywo, 29.06

Po zeszłotygodniowym wyścigu we Francji kierowcy F1 nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek, bowiem już w najbliższą niedzielę odbędzie się Grand Prix Austrii. Kwalifikacje do wyścigu na torze Red Bull Ring zaplanowano na sobotę.
Zobacz wideo

Robert Kubica przystąpi do rywalizacji w GP Austrii po niezłym występie we Francji. Polski kierowca ukończył zmagania na torze Paula Ricarda na 18. miejscu i po raz pierwszy w sezonie wygrał rywalizację z Georgem Russellem (19. miejsce). Francuskie Grand Prix wygrał Lewis Hamilton (Mercedes), drugą pozycję zajął Valtteri Bottas (Mercedes), a ostatnie miejsce na podium przypadło Charlesowi Leclercowi (Ferrari). 

Zespoły rywalizujące w cyklu Grand Prix miały zaledwie kilka dni, by przygotować się do austriackiego wyścigu. Pierwsze treningi na torze Red Bull Ring, położonym 600 m n.p.m, rozpoczęto już po pięciu dniach od zakończenia rywalizacji we Francji. 

Trzecia sesja treningowa oraz kwalifikacje przed Grand Prix Austrii zostaną przeprowadzone w sobotę, 29 czerwca. Przed rokiem pole position wywalczył Valtteri Bottas, natomiast w samym wyścigu triumfował Max Verstappen.

 

"Lubię ścigać się w Austrii. Tutejszy krótki tor wydaje się łatwy do przejechania, ale taki nie jest. Ma długą prostą, na końcu której trzeba mocno hamować. Nie brakuje też krótkich zakrętów. W drugiej części okrążenia znajdziemy dwa szybkie zakręty w lewo, a ostatni z nich jest bardzo wymagający" – mówił Robert Kubica przed rozpoczęciem zmagań w Austrii. 

F1 2019. Gdzie obejrzeć 3. sesję treningową i kwalifikacje przed GP Austrii? Transmisja TV, stream online, na żywo

Trzecią sesję treningową oraz kwalifikacje przed GP Austrii będzie można śledzić na antenie Eleven Sports 1. W Internecie prolog do niedzielnego wyścigu obejrzymy na stronie elevensports.pl, w aplikacji Eleven Sports oraz na platformach: NC+GO, Ipla, Player.pl i WP Pilot. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio przed trzecią sesją treningową – godz. 11:30

Trzecia sesja treningowa – godz. 11:55

Studio przed kwalifikacjami – godz. 14:00

Kwalifikacje przed GP Austrii – godz. 14:55