F1. Gdzie oglądać 3. trening i kwalifikacje przed GP Kanady? Transmisja TV, stream online, na żywo, 08.06

F1. Grand Prix Kanady już w niedzielę! Dzisiaj kierowcy przystąpią do 3. sesji treningowej oraz kwalifikacji przed wyścigiem na torze im. Gillesa Villeneuve'a. Gdzie oglądać poczynania Roberta Kubicy?
Zobacz wideo

Rywalizacja na torze im. Gillesa Villeneuve’a będzie 7. wyścigiem tegorocznego cyklu Grand Prix. Przed dwoma tygodniami kierowcy rywalizowali na ulicznym torze w Monte Carlo. Rywalizację wygrał Lewis Hamilton (Mercedes) – dla Brytyjczyka było to już czwarty triumf w sezonie 2019. Na drugim miejscu zameldował się Sebastian Vettel (Ferrari), a trzeci był Valtteri Bottas (Mercedes).

Rober Kubica ukończył zmagania w Grand Prix Monako na 18., przedostatnim miejscu (za Polakiem znalazł się Antonio Giovinazzi z Alfa Romeo Racing). Drugi z kierowców Williamsa George Russell przyjechał na 15 pozycji. 

Kubica niezwykle miło wspomina kanadyjski tor. W 2008 roku Krakowianin odniósł tu jedyne zwycięstwo w Formule 1 (w barwach BMW Sauber). 

W klasyfikacji konstruktorów prowadzi Mercedes, który wyprzeda Ferrari i Red Bull Racing. Williams pozostaje na ostatnim miejscu. 

F1. Gdzie oglądać 3. trening i kwalifikacje przed GP Kanady? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV sobotniego treningu oraz kwalifikacji obejrzymy w Eleven Sports 1. W Internecie rywalizację kierowców będzie można śledzić na stronie elevensports.pl, w aplikacji Eleven Sports oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio przed 3. sesją treningową – godz. 16:30 

3. sesja treningowa – godz. 16:55

Studio przed kwalifikacjami – godz. 19:00

Sesja kwalifikacyjna – godz. 19:55