Robert Kubica nagrał specjalne wideo dla polskich kibiców

Organizatorzy GP Węgier przygotowali specjalny konkurs, w którym do wygrania jest możliwość spotkania z Robertem Kubicą. Polak nagrał filmik, w których zachęcił do wzięcia udziału w zabawie.

Na początku sierpnia odbędzie się Grand Prix Węgier, na którym zawsze pojawia się wielu polskich kibiców. Tor położony jest w okolicach Budapesztu, dlatego bliskość granic Polski sprawia, że kibicom łatwiej dostać się na te zawody.

Zobacz wideo

GP Węgier jest szczególne dla Kubicy, bo właśnie tam w 2006 roku debiutował polski kierowca, a w 2017 roku Kubica pojawił się tam na testach w barwach Renault i był to jego oficjalny powrót do padoku F1.

Węgrzy mają świadomość, że mogą na polskich kibicach sporo zarobić, dlatego chcą przyciągnąć ich do swojego kraju. Ma w tym pomóc m.in konkurs, w którym do wygrania jest spotkanie z kierowcą. - Chcę wam podziękować za ogromne wsparcie. Wiem, że mogę na was liczyć od bardzo dawna. Jeśli chcecie wygrać wycieczkę do Budapesztu, wysyłajcie filmy, zdjęcia i wiadomości. Pokażcie dlaczego jesteście najlepszymi kibicami. Wybierzemy zwycięzcę, który będzie mieć szansę spotkać się ze mną i wejść do padoku F1 - powiedział Kubica w specjalnym.

Więcej o: