Williams pokazuje, że dna jeszcze nie osiągnął? Robert Kubica miał problemy, których wcześniej nie było [F1 Sport #4]

Williams zaliczył fatalny weekend w Azerbejdżanie. Pełny nieszczęśliwych zbiegów okoliczności jak wypadki Roberta Kubicy czy George'a Russela. Na domiar złego Williams pokazuje, że dno może być coraz niżej, a świadczy o tym choćby pechowa kara dla Polaka za błąd zespołu, czy problemy z hamulcami, które wcześniej nie były tak duże. Z dnia na dzień zespół Kubicy znalazł jednak około 15 km/h więcej na prostej. Porównując kierowców Williamsa, na 51 okrążeń 29 razy lepsze czasy okrążeń notował Russell, a 22 razy szybszy był Kubica.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

 
Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.

PIERWSZY ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
DRUGI ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT
TRZECI ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT