Po kraksie w kwalifikacjach Robert Kubica wystartuje z alei serwisowej! Transmisję wyścigu obejrzymy w otwartym kanale. TV, stream online, na żywo, 28.04

GP Azerbejdżanu. Już za kilka godzin rozpocznie się czwarty wyścig tego sezonu F1. Po kraksie w kwalifikacjach, na torze Baku City Circuit zobaczymy jednak Roberta Kubicę, który wystartuje z alei serwisowej. Gdzie oglądać Grand Prix Azerbejdżanu?
Zobacz wideo

Robert Kubica rozbił swój bolid podczas Q1 i w dzisiejszym wyścigu o Grand Prix Baku wystartuje z alei serwisowej. Podczas ostatniego okrążenia polski kierowca zahaczył o barierę po wewnętrznej stronie zakrętu, a później uderzył w bandę z opon. Po całym zdarzeniu Kubica wyjaśniał, że bolid sprawował się zgodnie z oczekiwaniami, a kraksa była wynikiem błędu kierowcy.

Partner Kubicy z teamu Williams – George Russell – który podczas piątkowego treningu uszkodził podwozie bolidu po „spotkaniu” ze studzienką kanalizacyjną, ukończył Q1 bez poważniejszych problemów. Z czasem 01:45.062 Brytyjczyk zajął 19. miejsce.

Kwalifikacje przed GP Azerbejdżanu wygrał wczoraj Valtteri Bottas z Mercedesa (01:40.495). Drugie miejsce zajął jego partner z zespołu – Lewis Hamilton (01:40.554), a z trzeciej pozycji wystartuje dziś Sebastian Vettel z Ferrari (01:40.797).

GP Azerbejdżanu 2019. Gdzie oglądać występ Roberta Kubicy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV z wyścigu o Grand Prix Azerbejdżanu przeprowadzą: Eleven Sports 1 oraz Telewizja Polska (od 45. minuty zawodów). W Internecie zmagania kierowców obejrzymy na stronach: elevensports.pl i sport.tvp.pl, w aplikacjach: Eleven Sports i TVP Sport oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Parada kierowców – godz. 12:30 – Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports

Studio – godz. 13:10 – Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports

GP Azerbejdżanu, wyścig – godz. 14:05 – Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports

Studio w TVP Sport (sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport) rozpocznie się o godzinie 14:00. Na tor Baku City Circuit powinniśmy się przenieść o godz. 14:55.

Więcej o: