F1. Cykl Grand Prix przenosi się do Azerbejdżanu. Gdzie oglądać kwalifikacje przed niedzielnym wyścigiem? Transmisja TV, stream online, na żywo, 27.04

F1. W niedzielę czeka nas wyścig o Grand Prix Azerbejdżanu. Natomiast dziś kierowcy przystąpią do ostatniego treningu oraz kwalifikacji na torze w Baku. Sprawdź, gdzie śledzić jazdę Roberta Kubicy.
Zobacz wideo

Przed nami czwarty wyścig tegorocznego cyklu Grand Prix. W niedzielę kierowcy powalczą na torze Baku City Circuit. Rok temu najlepszy w Azerbejdżanie był Lewis Hamilton. Dla Roberta Kubicy będzie to pierwsza wizyta na tym obiekcie, bowiem tor gości zawody F1 od 2017 roku.

W sezonie 2019 Robert Kubica trzykrotnie kończył wyścigi cyklu Grand Prix (Australia, Bahrajn, Chiny) na ostatnich klasyfikowanych miejscach. Partner polskiego kierowcy w teamie Williams – George Russell – za każdym przyjeżdżał na metę na przedostatniej pozycji. 

Jak dotąd dwa zwycięstwa w tegorocznym GP ma na swoim koncie Lewis Hamilton (GP Bahrajnu i Chin). Z kolei Valtteri Bottas triumfował podczas inauguracji w Australii. 

 

– Czas na czwarty wyścig sezonu i rywalizację w Baku. Z tego, co widziałem w ubiegłym roku, tor wygląda na bardzo wymagający, jeden z najbardziej w kalendarzu. Będę jeździł tu pierwszy raz, ale w przeszłości bardzo lubiłem jazdę na takich typach torów i nie mogę doczekać się powrotu tego uczucia – mówił przed GP Azerbejdżanu Robert Kubica.

GP Azerbejdżanu 2019. Gdzie oglądać kwalifikacje przed niedzielnym wyścigiem? Transmisja TV, stream online, na żywo

W sobotę na torze w Baku odbędzie się trzecia sesja treningowa oraz kwalifikacje. Rywalizację kierowców obejrzymy na antenie Eleven Sports 1, a także na stronie elevensports.pl, w aplikacji Eleven Sports oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 11:30

Trzecia sesja treningowa – godz. 11:55

Studio przed kwalifikacjami – godz. 13:00

Sesja kwalifikacyjna – godz. 14:55

Więcej o: