Kibice F1 mogą oglądać obraz z bolidu Roberta Kubicy. Jak to zrobić?

Robert Kubica ma za sobą dwa wyścigi sezonu F1. Polak w barwach Williamsa jechał już w Australii i Bahrajnie. Przed nim start w historycznym wyścigu w Chinach, który będzie 1000. wyścigiem w historii Formuły 1. Kibice podczas Grand Prix Chin, a także podczas innych wyścigów będą mogli oglądać obraz z kamery umieszczonej na bolidzie polskiego kierowcy. O tym, jak to zrobić, w specjalnym poradniku napisał portal powrotroberta.pl.
Zobacz wideo

Zgodnie z poradnikiem przygotowanym przez powrotroberta.pl by oglądać obraz z kamery umieszczonej w bolidzie Kubicy, kibice muszą posiadać dostęp do F1 TV Pro, oficjalnej telewizji internetowej Formuły 1. Oferuje ona dostęp do onboardów (kamer umieszczonych na bolidach kierowców) na żywo. Jedyne co trzeba zrobić, to wybrać kierowcę, którego trasę chce się śledzić. Dodatkowo w tym czasie można podsłuchać jego rozmowy z inżynierami zespołu. A jeśli ktoś nie ma okazji do śledzenia transmisji na żywo, może je obejrzeć z odtworzenia.

Widok z kamery umieszczonej na bolidzie Lance'a Strolla podczas Grand Prix Australii w 2018 rokuWidok z kamery umieszczonej na bolidzie Lance'a Strolla podczas Grand Prix Australii w 2018 roku Screen / F1 TV

Co jeszcze oferuje F1 TV Pro?

Poza onboardami F1 TV Pro oferuje pakiet innych udogodnień. M.in. obszerne podsumowania wyścigów F1 od 1981 roku. Niektóre można także obejrzeć w całości. 

Archiwum wyścigów F1 na F1 TVArchiwum wyścigów F1 na F1 TV Screen / F1 TV

Materiały wideo to jednak nie wszystko. F1 TV oferuje bowiem także dostęp do live timingu, gdzie kibice mają podgląd na aktualne czasy wszystkich kierowców, czasy poszczególnych sektorów czy nawet mapę z pozycjami bolidów, ich prędkością i kilkoma innymi, bardziej zaawansowanymi opcjami. To jedyny poprawnie działający live timing dostępny w sieci.

Ile kosztuje dostęp do F1 TV Pro?

Dla zainteresowanych wykupieniem dostępu do usługi F1 TV Pro dostępne są dwa pakiety: miesięczny i roczny. Cena miesięcznego dostępu do internetowej telewizji Formuły 1 wynosi 35 zł. Przy pakiecie rocznym koszt to 280 zł. Dostęp do usługi można wykupić TUTAJ.

Więcej o: