F1. GP Bahrajnu. Na sobotę zaplanowano ostatni trening i kwalifikacje. Gdzie obejrzeć prolog do niedzielnego wyścigu? Transmisja TV, stream online, na żywo, 30.03.2019

F1 2019. W sobotę na Bahrain International Circuit odbędzie się ostatnia sesja treningowa oraz kwalifikacje przed niedzielnym wyścigiem Grand Prix. Sprawdź, gdzie i o której obejrzeć zmagania na azjatyckim torze.

F1 2019. Robert Kubica powrócił na tor. Nieudany początek sezonu dla Williamsa 

Na ten moment, przez osiem długich lat, czekali wszyscy miłośnicy motorsportu  Robert Kubica ponownie zasiadł na kierownicą bolidu Formuły 1 podczas Grand Prix Australii. Wyścig w Melbourne nie był jednak udany dla Williamsa, bowiem polski kierowca przekroczył metę na 17., ostatnim klasyfikowanym miejscu, a jego partner z zespołu – George Russel zakończył zawody na 16 miejscu. Przed dwoma tygodniami zawody na Melbourne Grand Prix Circuit wygrał Fin Valtteri Bottas (Mercedes).

 

Grand Prix Bahrajnu. W sobotę kierowcy przystąpią do ostatniego treningu i kwalifikacji

Treningi przed GP Bahrajnu trwają od piątku. Dziś o 12:55 odbędzie się trzecia, ostatnia już sesja treningowa, a trzy godziny później kierowcy wystartują w kwalifikacjach przed niedzielnym wyścigiem. W Australii z pole position startował Lewis Hamilton (Mercedes), a Robert Kubica zakończył kwalifikacje na 20. miejscu. 

 

GP Bahrajnu 2019. Gdzie oglądać ostatni trening i kwalifikacje? Transmisja TV, stream online, na żywo

Trzecią sesję treningową oraz kwalifikacje przed GP Bahrajnu obejrzymy w sobotę na antenie Eleven Sports 1. Zmagania kierowców będzie można też śledzić w Internecie – na stronie elevensports.pl, w aplikacji Eleven Sports oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy sobotni harmonogram:

GP Bahrajnu, sobota, 30.03

III sesja treningowa

Studio – godz. 12:30

III trening – godz. 12:55

Studio – godz. 14:00

Kwalifikacje

Studio – godz. 15:00

Sesja kwalifikacyjna – godz. 15:55

Studio – godz. 17:15

Więcej o: