F1. Robert Kubica podziękował polskim kibicom za doping i wsparcie podczas GP Australii [WIDEO]

Robert Kubica w specjalnie opublikowanym wideo podziękował polskim kibicom za doping i wsparcie, które otrzymał od fanów podczas GP Australii. Polak ma nadzieję, że już niedługo będzie w stanie odwdzięczyć się znacznie lepszymi wynikami na torze.
Zobacz wideo

Robert Kubica w specjalnie opublikowanym wideo podziękował swoim kibicom za wsparcie okazane mu podczas GP Australii, czyli pierwszej rundy mistrzostw Formuły 1, odkąd powrócił do rywalizacji. - Mimo, że to nie była łatwa niedziela, chciałbym serdecznie podziękować całemu Orlen Team i też naszym kibicom. Dziękuję bardzo za pomoc, za wsparcie, za trzymanie kciuków i miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy w stanie i ja, i mój zespół będzie w stanie się Wam odwdzięczyć za ten fantastyczny doping lepszymi rezultatami. I do zobaczenia już wkrótce, ponieważ następne Grand Prix już za dwa tygodnie - powiedział Kubica.

Choć kierowca Williams zakończył rywalizację na 17. miejscu, podczas transmisji było widać na trybunach polskich kibiców. Oprócz wielu flag, czekali także na Kubicę pod motorhomem Williamsa, aby dodać mu otuchy w trudnej sytuacji, w której się obecnie znalazł.

Więcej o: