F1. Grand Prix Australii. Gdzie oglądać powrót Roberta Kubicy? GP w otwartym kanale! Transmisja TV, stream online, na żywo, 17.03.2019

F1 2019. Polscy kibice Formuły 1 czekali na ten dzień długie osiem lat. Robert Kubica powróci na tor podczas Grand Prix Australii na torze Melbourne Grand Prix Circuit. Gdzie obejrzeć pierwsze zawody sezonu?

F1. Robert Kubica wraca po ośmiu latach. W sezonie 2019 pojedzie w barwach Williamsa

Po poważnym wypadku w 2011 roku Robert Kubica wraca do ścigania w Formule 1. W listopadzie 2018 r. oficjalnie potwierdzono, że Polak będzie kierowcą wyścigowym teamu Williams. Partnerem Kubicy został debiutujący na tym poziomie Brytyjczyk George Russel. 

 

Kubica powróci na tor podczas niedzielnego Grand Prix Australii, które zostanie rozegrane na torze Melbourne Grand Prix Circuit. W treningach przed zawodami kierowcy Williamsa nie osiągali niestety zadowalających wyników.

GP Australii, kwalifikacje. Robert Kubica ostatni w stawce

Kwalifikacje przed australijskim wyścigiem wygrał obrońca tytułu – Lewis Hamilton (czas: 1:20,486). Drugie miejsce zajął Valtteri Bottas, a trzeci był Sebastian Vettel. Robert Kubica zakończył kwalifikacje na ostatnim, dwudziestym miejscu. Pod koniec okrążenia w trakcie Q1 Polak przytarł bandę, co spowodowało pęknięcie opony i jego bolid wypadł z toru. Partner Kubicy – George Russel – uplasował się na 19. miejscu.

Grand Prix Australii zobaczymy w otwartym kanale! Gdzie oglądać powrót Kubicy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV pierwszego w tym sezonie wyścigu F1 przeprowadzi Eleven Sports oraz TVP Sport. Telewizja Polska pokaże zmagania kierowców podczas GP Australii od 45. minuty zawodów. W Internecie wielki powrót Roberta Kubicy obejrzymy na stronie i w aplikacji Eleven Sports i TVP Sport oraz na platformach: Player.pl, WP Pilot, Ipla i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji.

Studio – godz. 5:10 – Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports; godz. 6:00 – TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport

GP Australii, wyścig – godz. 6:05 – Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports.

Na kanale TVP Sport (a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji) transmisja wyścigu powinna rozpocząć się około godziny 6:55.

Więcej o: