F1. "Sebastian Vettel walczy o być albo nie być. Miał najlepszy bolid"

Tegoroczny sezon jest dla Sebastiana Vettela być albo nie być w Formule 1. Jacques Villeneuve uważa, że kierowca Ferrari nie może zmarnować kolejnej okazji na mistrzostwo.
Zobacz wideo

To opinia mistrza świata z 1997 roku - Jacquesa Villeneuve'a. Zdaniem Kanadyjczyka Sebastian Vettel, kierowca Ferrari, nie może sobie pozwolić na zmarnowanie kolejnej szansy na zdobycie tytułu.

- Ten sezon jest dla Sebastiana Vettela być albo nie być. W ostatnich latach popełniał błędy, które prawdopodobnie w każdym przypadku kosztowały go mistrzostwo świata - stwierdził Villeneuve na łamach Le Journal de Montreal.

"Vettel miał najlepszy bolid w stawce"

- W ubiegłym roku znajdował się w szczególnie komfortowej sytuacji. Mógł zdobyć mistrzostwo z najlepszym bolidem w stawce. Później jednak przyszedł domowy wyścig na Hockenheimringu, gdzie odpadł z rywalizacji po wypadnięciu z toru. Resztę historii znamy doskonale: kontrolę przejął później Hamilton. Vettel może zdobyć piąty w karierze tytuł tylko wtedy, gdy upora się z własnymi demonami. Więcej o F1 na F1wm.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA