Robert Kubica z ostatnim czasem porannej sesji piątkowych testów F1

Robert Kubica przejechał 47 okrążeń w porannej sesji piątkowych testów na torze w Barcelonie. Polak najszybsze okrążenie przejechał z czasem 1:18.993. Był to 10. czas sesji. Najszybszy był Sebastian Vettel (1:16.221).
Zobacz wideo

Po czwartkowych jazdach George'a Russella, do bolidu Williamsa wrócił Robert Kubica. W porannej sesji ostatniego dnia testów F1 w Montmelo Polak uzyskał 10. czas (1:18.993, na oponach C5) i przejechał 47 okrążeń. Najszybszy w tej części, jak i w całych testach, był Sebastian Vettel z czasem 1:16.221. W czwartek najszybsze okrążenie Russell, kolega Kubicy z zespołu, przejechał w 1:18.130. Był to 11. wynik.

Popołudniowa sesja piątkowych testów rozpocznie się o godzinie 14:00. Na torze znów pojawi się Robert Kubica.

Wyjątkowe podziękowania Williamsa

Williams podziękował swoim pracownikom za zaangażowanie mimo problemów na początku sezonu. Na bolidzie, z którego w piątek korzysta Robert Kubica, umieszczone zostały nazwiska osób tworzących zespół.

Sirotkin współczuje Williamsowi

Siergiej Sirotkin wykorzystuje przerwę w startach w F1 na przemyślenie wydarzeń z ubiegłego roku. Rosjanin - który został zastąpiony przez Roberta Kubicę - współczuje Williamsowi ciężkiego początku sezonu.

Więcej o: