F1. Williams podziękował pracownikom. Wyjątkowy napis na bolidzie

Williams podziękował swoim pracownikom za zaangażowanie mimo problemów na początku sezonu. Na bolidzie, z którego w piątek korzysta Robert Kubica, umieszczone zostały nazwiska osób tworzących zespół.
Zobacz wideo

W Montmelo odbywa się ostatni dzień testów przed nowym sezonem Formuły 1. W barwach Williamsa na torze pojawił się Robert Kubica. Na tylnym skrzydle jego samochodu umieszczone zostały nazwiska pracowników teamu. To w ramach podziękowań od szefostwa Williamsa. - Dziękujemy wszystkim z zespołu za trzymanie się razem mimo trudnego początku sezonu #WeAreWilliams - napisano na oficjalnym koncie ekipy z Grove.

Przedsezonowe testy nie układają się po myśli Williamsa. Robert Kubica i George Russell wpierw musieli czekać, aż do Hiszpanii dotrze nowy bolid. Następnie okazało się, że samochód wymaga wiele pracy. Obaj kierowcy Williamsa notują słabe czasy podczas kolejnych dni testów. Nasz zawodnik podkreśla w wywiadach, że czeka ich jeszcze sporo pracy przed rozpoczęciem sezonu. Ten rusza już 17 marca w Australii. 

Więcej o: