F1. Williams Roberta Kubicy ma nowego partnera. Efekty wkrótce

Williams ma nowego partnera. Na współpracę z zespołem, w którym od nowego sezonu startować będzie Robert Kubica, zdecydowała się firma James Harvest Sportswear. Będzie ona odpowiedzialna za przygotowanie kolekcji ubrań.
Zobacz wideo

"Miło nam powitać James Harvest Sportswear w Williamsie. W ciągu roku członkowie naszego zespołu wyścigowego wystawiają swoje ubrania na wiele wyzwań i ważne jest mieć dla nas partnera, który będzie dostarczał stylowy ubiór dobrej jakości. James Harvest Sportswear spełnia te kryteria" - mówi Claire Williams, szefowa ekipy z Grove.

Właścicielem marki James Harvest Sportswear jest grupa Texet z Belgii. - Sporty motorowe są częścią naszego DNA od wielu lat. Możliwość współpracy z jednym z gigantów królowej motorsportu, to dla nas spełnienie marzeń - powiedział Tom van Heffen, dyrektor generalny grupy Texet.

Kibice Williamsa i Roberta Kubicy będą efekty współpracy będą mogli zobaczyć już wkrótce. Mówi się, że pracownicy stajni z Grove pokażą się w nowych ubraniach już podczas zimowych testów F1 w Barcelonie, które zaplanowano 18 lutego. Do startu nowego sezonu F1 dojdzie 17 marca w Australii.