F1. Robert Kubica faworytem do fotela drugiego kierowcy Williamsa

"Auto Bild" nie ma wątpliwości. Robert Kubica jest faworytem w walce o fotel drugiego kierowcy Williamsa. Rywalem Polaka będzie Esteban Ocon.

Best of MotoBest of Moto Moto.pl

Robert Kubica może wrócić do rywalizacji w F1. Polak jest faworytem w walce o fotel drugiego kierowcy Williamsa - informuje "Auto Bild". Niemcy zaznaczają, że Polak ma wielkie doświadczenie, a do tego może zasilić budżet brytyjskiego zespołu.

- PKN Orlen rozważa wejście w Formułę 1 jako sponsor paliwowy i sponsorowanie Roberta Kubicy. To pomysł prezesa Daniela Obajtka. Temu poświęcone było wczorajsze, zaplanowane od 2 tygodni spotkanie z Robertem Kubicą - nieoficjalne źródło w Orlenie - poinformował Mariusz Gierszewski, dziennikarz Radia Zet.

Rywalem Kubicy o miejsce w Williamsie będzie Esteban Ocon. - Ja jestem spokojny. Mogę tylko podziękować za wsparcie fanom. Miejmy nadzieję, że się zobaczymy w przyszłym roku, choć to nie jest tak, że nie chodzę uśmiechnięty. Nie wiem, co będę robić, ale pracuję nad tym - mówił Kubica podczas poniedziałkowego spotkania na Acronis Partner Day w Warszawie.

***

Neymar błagał o transfer. Niemal płakał

Ronaldo oskarżony o gwałt. Sprawa może potrwać bardzo długo

Krzysztof Piątek na celowniku dwóch gigantów

Barcelona odcina się od Ronaldinho

Więcej o: