Szlagier w Anglii, Vettel jedzie po tytuł, Kubica kończy sezon [SPORTOWY ROZKŁAD NIEDZIELI]

Ostatnia niedziela października będzie obfitować w wiele sportowych emocji. Na dobry początek czekają nas emocje wyścigowe, sezon w WRC-2 kończy Robert Kubica, a w GP Indii tytuł może zapewnić sobie Sebastian Vettel. Ciekawie będzie też w ostatnim dniu MŚ w podnoszeniu ciężarów i na piłkarskich boiskach - w Anglii czeka nas szlagierowe starcie Chelsea z Manchesterem City.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

od 7.33 Rajd Hiszpanii. Kubica kończy sezon

Zwieńczenie sezonu Polaka w WRC-2. Żeby śledzić jego postępy na bieżąco, trzeba będzie wstać wcześnie rano. Zawsze można włączyć Sport.pl z łóżka (nawet z telefonu - lepiej zawczasu wyposażyć się w aplikację Sport.pl Live i sprawdzać naszą relację!

10.30 Formuła 1. GP Indii - wyścig

Tylko wybitny pech, czyli awaria i bardzo dobry wynik Alonso może sprawić, że Sebastian Vettel nie będzie świętował już w ten weekend mistrzowskiego tytułu. Na miły początek sportowej niedzieli, miejmy nadzieję, ciekawy wyścig F1. Jeden z ostatnich w tym sezonie. Relacja na żywo w Sport.pl.

13 MŚ w podnoszeniu ciężarów. Bonk i Dołęga w kat. 105 kg

W ostatnim dniu imprezy, odbywającej się we Wrocławiu, o tytuł mistrza świata w kategorii 105 kg powalczą na pomoście Polacy Bartłomiej Bonk oraz wielki przegrany ubiegłorocznych igrzysk w Londynie Marcin Dołęga.

15.30 Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz

Ryszard Tarasiewicz był piłkarską gwiazdą Śląska, a jako trener wprowadził drużynę z III ligi do ekstraklasy. We Wrocławiu konsultowano się z nim nawet przy budowie nowego stadionu. W niedzielę zagra na nim pierwszy raz jako szkoleniowiec Zawiszy. Relacja na żywo w Sport.pl.

16 MŚ w podnoszeniu ciężarów. Czekiel i Dołęga w kat. +105 kg

Mistrzostwa zakończy finał w grupie +105 kg, w której Polskę reprezentować będą Kornel Czekiel i Daniel Dołęga, brat Marcina. Może jeszcze podczas tego mundialu się uśmiechniemy?

17 Premier League. Chelsea - Manchester City

Hit kolejki w angielskiej ekstraklasie. Po ośmiu kolejkach Chelsea jest druga i ma na koncie 17 pkt. Manchester City ma punkt mniej, a w tabeli znajduje się o dwie pozycje niżej. Kto wie, może będzie to spotkanie, które w poważny sposób zadecyduje o końcowym układzie tabeli? Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl!

18 Ekstraklasa. Lech Poznań - Legia Warszawa

Zaraz po hicie w Anglii - hit w Polsce. - Z Lechem nie ma łatwych meczów. Nie muszę tłumaczyć, dlaczego spotkanie z Lechem będzie tak ważne. W Poznaniu czeka nas mecz sezonu, stadion wypełni się kibicami - mówi Tomasz Brzyski. Mariusz Rumak zapowiada, że nikt nie spodziewa się, jaki wystawi skład... Wygląda na to, że będzie o czym czytać w relacji Z Czuba i na żywo - w Sport.pl!

Więcej o: