Formuła 1. Wygraj ubrania McLarena, gadżety i oleje Mobil 1 [KONKURS]

Koszulka z autografem kierowcy McLarena Jensona Buttona to główna nagroda w konkursie zorganizowanym przez Sport.pl i Mobil 1. Do wygrania także wiele innych atrakcyjnych nagród.

Przeczytaj regulamin konkursu

Mobil 1 to jeden ze sponsorów teamu McLaren Mercedes, w barwach którego startują Brytyjczyk Jenson Button i Meksykanin Sergio Perez. W naszym wspólnym konkursie główną nagrodą jest koszulka marki Hugo Boss z autografem byłego mistrza świata Formuły 1. Poza nią do wygrania są kurtki i czapeczki McLarena, miniatury skrzydła bolidu tego zespołu oraz czterolitrowe butle oleju Mobil 1.

Jak wygrać nagrody?

Pierwszym warunkiem potrzebnym do wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Sport.pl na Facebooku . Następnie w aplikacji konkursowej dostępnej pod adresem apps.facebook.com/formulajeden należy wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe: Co jest najfajniejsze w zawodzie kierowcy Formuły 1?

Odpowiedzi w aplikacji konkursowej mogą oceniać wszyscy będący fanami Sport.pl na Facebooku. Będą oni głosować na najlepsze odpowiedzi za pomocą przycisku "like". 50 najlepiej ocenionych odpowiedzi przejdzie do finału. Spośród tej pięćdziesiątki redakcyjne jury wybierze najciekawsze odpowiedzi i przyzna nagrody:

I nagroda - koszulka VMM3171 Male Jenson T-Shirt z autografem Jensona Buttona i czapeczka VMM2064 Jenson Driver Cap

II nagroda (x2) - kurtka Team Waterproof Jacket i replika przedniego skrzydła bolidu AMC047 1:12 Scale MP4-27 Nosecones

III nagroda (x5) - czapeczka VMM2064 Jenson Driver Cap i 4 litry oleju Mobil 1

Odpowiedzi można dodawać od 22 lipca do 29 lipca do godziny 12. Zwycięzców wyłonimy i zawiadomimy mailowo 30 lipca.

Więcej o: