Niedziela w Sport.pl. Drugi wyścig F1, loty w Planicy, Vive w Lidze Mistrzów [ROZKŁAD DNIA]

Kto wygra drugi wyścig F1 w tym roku? Jak daleko Polacy polecą w ostatnim konkursie skoków w tym sezonie? Czy Vive Kielce awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów? - odpowiedzi m.in. na te pytania otrzymają kibice sportu w niedzielę. Poniżej spis wszystkich relacji na żywo, jakie przygotuje Sport.pl. Będzie je można śledzić także w telefonach dzięki aplikacji Sport.pl Live na smartfony

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na smartfony

9.00 - Wyścig F1 w Malezji .

W pierwszym, bardzo emocjonującym wyścigu w Australii, najszybszy był Kimi Raikkonen. Teraz po zwycięstwo ma zamiar sięgnąć Sebastian Vettel, który wygrał kwalifikacje. Kto będzie górą?

10.00 - Loty w Planicy

Kończy się bardzo udany dla Polski sezon skoków narciarskich. W pierwszym konkursie w Planicy Piotr Żyła był trzeci. Czy znowu zobaczymy któregoś Polaka na podium? Relacja ZCzuba i na żywo od godz. 10.

14.30 - Asseco kontra Delecta w trzecim meczu o finał PlusLigi

Po dwóch spotkaniach w Bydgoszczy w rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1:1. Delecta wygrała pierwszy pojedynek, Asseco Resovia drugi i z zaliczką jednego meczu wróciła do Rzeszowa. Która drużyna wygra trzecie starcie?

17.00 - Vive Kielce gra z Pick Szeged o ćwierćfinał LM

- By spełnić marzenia, wszystko musi funkcjonować lepiej niż w Szeged, trzeba zagrać bardziej zespołowo, twardo w obronie i nie popełniać błędów w ataku. Mamy jedną bramkę do odrobienia, a to nie jest dużo - zapowiada gracz Vive Denis Buntić.

18.15 - Jastrzębie gra z Cracovią w finale PLH

W niedzielę zawodnicy Cracovii będą mogli po raz piąty w XXI w. zawiesić na szyjach złote medale, ale pierwszy raz mogą to zrobić bez przegranego meczu. Wygrali bowiem trzy pierwsze spotkania i mogą świętować mistrzostwo już w niedzielę w Jastrzębiu. Jeśli uda im się zwyciężyć 4:0, będą pierwszą drużyną od 2005 r., która tak zdeklasuje rywala w finale. Poprzednio udało się to GKS-owi Tychy w potyczce z Unią Oświęcim.

Więcej o: