Cztery żywioły, czwórka ludzi, cztery wyjątkowe historie

Franek Przeradzki
26.09.2017 13:38
A A A
Ambasadorowie projektu Cztery Żywioły

Ambasadorowie projektu Cztery Żywioły (fot. Franek Przeradzki)

Ekipa Sport.pl, razem z Mitsubishi, wybrała czworo wyjątkowych ludzi reprezentujących cztery żywioły ziemi. Nurkowanie, wspinaczka, kitesurfing i motocross to domena odpowiednio Ireny, Stefana, Victora i Oskara. Poznajcie ich bliżej, zobaczcie, co potrafią.

Firma Mitsubishi wypuściła na rynek nową wersję pickupa L200. Z tej okazji, razem z nami, wybrali czwórkę ambasadorów, którzy tym co robią na co dzień, pokazują wszechstronność i użyteczność nowego samochodu. Projekt nazywa się "Cztery żywioły", a każdy z ambasadorów zajmuje się dyscypliną sportu bliską jednemu z nich. To nie jest zwykła reklama. Dzięki temu projektowi, ty odbiorco będziesz miał szansę lepiej poznać każdego, z tej czwórki wyjątkowych ludzi.

Irena Stangierska

Irena StangierskaIrena Stangierska fot. Franek Przeradzki fot. Franek Przeradzki

Reprezentująca wodę Irena jest płetwonurkiem technicznym i wybitnym fotografem podwodnym. Swoim aparatem uwieczniła magiczne chwile w najodleglejszych i najbardziej niedostępnych zakątkach planety.

Wywiad z Ireną Stangierską

Stefan Madej

Stefan Madej wspinający się w JurzeStefan Madej wspinający się w Jurze fot. Franek Przeradzki fot. Franek Przeradzki

Reprezentujący ziemię (bo skała to nie żywioł) Stefan, to urodzony i wychowany w płaskiej Warszawie Mistrz Polski w Boulderingu, a także jeden z najlepiej rokujących polskich wspinaczy skałkowych.

Wywiad ze Stefanem Madejem

Victor Borsuk

fot. Franek Przeradzki

Reprezentujący wiatr Victor to siedmiokrotny Mistrz Polski w Kitesurfingowym freestyle'u, człowiek, który pod koniec września na latawcu wzleciał na 68 metrów.

Wywiad z Victorem Borsukiem

Oskar Barański

fot. Franek Przeradzki

Reprezentując ogień Oskar, najmłodszy z całej drużyny, jest trzykrotnym Mistrzem Polski w Motocrossie a także zawodnikiem, który wracając obecnie po przerwie na tor, może dużo namieszać na polskiej scenie motocrossowej.

Cztery indywidualności, czworo ciekawych ludzi, których historię możecie poznać poprzez przygotowane przez nas filmy, teksty i zdjęcia.

Zapraszamy na wspólną przygodę!