Komentarze (7)
Zaloguj się
 • antonio_banderas

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystko pieknie, tylko dlaczego Sport.pl traktuje zuzel po macoszemu? Ciezko u was znalezc regularne artykuly na ten temat. Pilka, pilka, pilka, skoki, siatka, kubica, mma, wspinaczka, o zuzlu nic.

 • siekieraaxe

  Oceniono 1 raz 1

  Wiecej zwodników niz w skokach narciarskich
  wiecej pieniedzi niz...
  wiecej kibiców...
  podobne sukcesy
  TYLKO W MEDIACH NIE ISTNIEJEMY...

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy -3

  Panie Jachimiaku Łukaszu, pisze Pan: "....najlepszej żużlowej ligi świata i najlepszych ligowych rozgrywek polskiego sportu."
  Szkopuł w tym, że żużel to taki niszowy, bez eufemizmów: prowincjonalny, sport, który uprawiają ludzie w 2-3 krajach na kuli ziemskiej. Chyba jeszcze mniej zawodników niż w równie niszowych skokach narciarskich. Nie da sie tego uprawiać na popularną skalę, po amatorsku, na podwórku, w czasie ferii, więc sa to tylko pokazy nielicznych "cyrkowców" (w znaczeniu: członkowie "cyrku wedrownego", objeżdżający poszczególne boiska i w kółko z soba niby walczący) przed znudzonym juz w gruncie rzeczy narodkiem...
  Pozostałym 1-2 krajom za bardzo "w żużel" już sie nie chce, więc tylko jedna Polska prowadzi jeszcze cos w rodzaju ligi (raptem: ligunia, bo co to 8 zespołów?). Czy ona jest "najlepsza"? Jak jest praktycznie jedna, to jaka ma być?
  (Anglicy - żadnych znaczących rozgrywek, praktycznie towarzyskie spotkania grupek fanatyków... Skandynawowie - a bo im tak z przyzwyczajenia troche motocykli i nawyków zostało.... W AUstralii - teraz mniej niż zero-oo, mniej niz zero-oo. Podobnie w US. Rosja - pojedynczy zapaleńcy. A takich nawet w najbardziej egzotycznych dyscyplinach sportu zawsze paru sie znajdzie - np. na Jamajce bobsleiści).
  Pisze Pan tak, jak prasa mongolska mogłaby pisać na temat swoich zawodów w zapasach mongolskich: najlepsza na świecie liga zapasów mongolskich. Albo Francuzi na temat ekscytujących rozgrywek w petanque: najlepsza na świecie liga petanque.
  Rozumiem, że Żurnalista Sportowy z czegoś musi żyć, to Pan i pisze. Ale czy o np. zawodach w skoku żab na odległość też pisać byłoby Panu warto?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX