Sport.pl

Kolejny piłkarz dołączył do zgrupowania ŁKS w Gutowie Małym

Artur Gieraga wznowił przygotowania do sezonu. W poniedziałek trenował z drużyną prowadzoną przez Marka Chojnackiego w Gutowie Małym.
Obrońca ŁKS ostatnio miał problemy ze zdrowiem. - Był przeziębiony, dlatego klubowy lekarz zalecił mu kilka dni przerwy w zajęciach - wyjaśnia Chojnacki.

Gieraga nie pojechał więc z drużyną na zgrupowanie do Gutowa Małego. W poniedziałek piłkarz zameldował się w ośrodku Antoniego Ptaka i rozpoczął przygotowania do sezonu. Nadal nie wiadomo, czy Gieraga pozostanie w ŁKS, choć przez rok ma ważny jeszcze kontrakt. - Mam zgodę prezesa Voigta, że jeżeli znajdzie się klub, który będzie chciał mnie pozyskać, to będę mógł odejść - przyznaje piłkarz.

Nieoficjalnie wiadomo, że Gieraga otrzymał kilka ofert m.in. z Lechii Gdańsk, Chojniczanki, a ostatnio z Zawiszy Bydgoszcz.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera