Sport.pl

Kolejny dopingowy skandal? Dwóch rosyjskich biathlonistów podejrzanych

Rosyjska Agencja Dopingowa przeprowadziła badania w celu wykrycia kolejnych naruszeń prawa antydopingowego. Niestety, jak się okazuje, kilkudziesięciu sportowców z Rosji, w tym dwóch biathlonistów, jest podejrzanych o przekroczenie tego prawa.

Po raz kolejny poruszany jest temat dopingowych przestępstw w Rosji. Tym razem Agencja Dopingowa od czerwca 2017 r. do 2019 r. przeprowadzała w ich kraju badania, aby sprawdzić, czy wszyscy sportowcy sprawiedliwie trenują oraz przystępują do rywalizacji. Wysłuchano ponad 140 osób. Pod koniec tych dwóch lat aż sześćdziesięciu Rosjan przekroczyłoby prawo antydopingowe.

Organizacja zrzeszona w Światowej Agencji Antydopingowej informuje, że ??zaangażowanych jest dwóch biathlonistów. Na celowniku są również narciarze, choć niewiadomo, czy alpejscy, czy klasyczni. O ostatecznych wynikach dowiemy się niedługo. Więcej o sportach zimowych przeczytasz na sportsinwinter.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Kolejny dopingowy skandal? Dwóch rosyjskich biathlonistów podejrzanych
Zaloguj się
 • 1group

  Oceniono 1 raz -1

  Niedługo zima. Nagonka na Ruskich rozpoczęta. Wszyscy "czyści" prócz Rosjan.Koń by sie uśmiał.

 • 1111pln

  Oceniono 3 razy -1

  ruSSki "sportowiec"=koksiarz

 • barakuda62

  Oceniono 3 razy -1

  Rusek bez koksu i spirita nie pojedzie- spiryt go uspokaja więc odpada, pozostaje koks,ale to wszystko dla balszoj Rasiji i tawariszczu Putinu😁

 • green_is_bad

  Oceniono 5 razy -1

  Żaden skandal, Czerscy.
  To jest wyczynowy sport.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX