Sport.pl

"Sportlista" odc. 2. Justyna Kowalczyk zdradza swój pomysł na dwutygodniową głodówkę [PODCAST]

Justyna Kowalczyk opowiada o mało znanych historiach ze swojego życia: o tym jak na AWFie zdawała egzamin z piłki nożnej albo jak trener Aleksander Wierietielny musiał zanosić kwiaty wykładowczyni tańców. Zdradzi dokąd pojedzie kiedy już nic nie będzie musiała robić zawodowo, a także jak podczas podróży samolotem wpadła na pomysł dwutygodniowej głodówki - to wszystko w drugim odcinku podcastu Michała Gąsiorowskiego "Sportlista". Nowe odcinki podcastu pojawiają się co dwa tygodnie.

Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl, 16 lat związany z radiem: „Sportlista" to podcast, który od dawna chodził mi po głowie. Rozmawiam w nim z ludźmi sportu o ich karierach i życiu prywatnym, ale pretekstem do kolejnych wątków są wybrane przez nich piosenki. Konkretne utwory przywołują bowiem bardzo konkretne skojarzenia. Dzięki pewnym piosenkom możemy nie tylko zobaczyć obrazy z przeszłości, ale nawet poczuć konkretne zapachy i przywołać zaskakujące uczucia.

Podcastu można posłuchać również TUTAJ

Justyna Kowalczyk to druga po Irenie Szewińskiej najbardziej utytułowana polska sportsmenka. Choć zaczęła biegać na nartach dopiero w wieku 15 lat zdobyła wszystko, co było do zdobycia: kryształowe kule, medale igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata a także puchary za zwycięstwa w Tour de ski i nagrody dla najpopularniejszego polskiego sportowca. Zdobyła także tytuł doktora na katowickiej AWF. Wciąż kocha biegi, tyle że teraz wiedzę przekazuje młodszym koleżankom.

W Sportliście opowie o mało znanych historiach ze swojego życia: o tym jak na AWFie zdawała egzamin z piłki nożnej albo jak trener Aleksander Wierietielny musiał zanosić kwiaty wykładowczyni tańców. Zdradzi dokąd pojedzie kiedy już nic nie będzie musiała robić zawodowo, a także jak podczas podróży samolotem wpadła na pomysł dwutygodniowej głodówki oraz o największej fance z Iranu, której sprezentowała żelazko. Dowiecie się jak to było ze złotymi medalami igrzysk w Vancouver i Soczi, a także jaką piosenkę uważa za najpiękniejszą na świecie.

POSŁUCHAJ PODCASTU Z JUSTYNĄ KOWALCZYK

Więcej o:
Komentarze (9)
"Sportlista" odc. 2. Justyna Kowalczyk zdradza swój pomysł na dwutygodniową głodówkę [PODCAST]
Zaloguj się
 • kali23

  Oceniono 9 razy 3

  Niestety norweskie oszustki-astmatyczki zmarnowały karierę Kowalczyk.

 • flanemco

  Oceniono 2 razy 2

  O czymże to pieprzenie...

 • 1noitatneserper

  Oceniono 3 razy 1

  Najgorsze, że Parfianowicza dopuściła
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Znaczy się, pozwoliła mu na dojście bez kondona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX