Sport.pl

Kamil Stoch skomentował zajęcie szóstego miejsca w Oslo. "Jakby mnie ktoś pociągnął w dół

Kamil Stoch skomentował zajęcie dopiero szóstego miejsca w Oslo, mimo że prowadził po pierwszej serii. Nasz najlepszy skoczek zauważył, że warunki nie pozwoliły mu na lepszy skok - Jakby mnie ktoś złapał za narty i pociągnął w dół - dziwił się skoczek.

Kamil Stoch zajął dopiero szóste miejsce w czasie PŚ w Oslo. Niestety, nasz skoczek nie był w stanie wygrać zawodów, mimo że prowadził po pierwszej serii. Na przeszkodzie stanęły jednak warunki atmosferyczne, które uniemożliwiły Stochowi walkę o zwycięstwo.

- Nawet nie wiem, jak się mam czuć, bo do końca nie wiem co się stało. Wszystko wyglądało do 30. metra. Potem jakby ktoś złapał mnie za narty i pociągnął w dół. Zupełnie nie wiem. Skok nie był idealny, ale nie był taki, żebym skoczył 119 metrów. - dziwił się Stoch w rozmowie z reporterem TVP.

Polacy skakali w najgorszych warunkach

Na pytanie reportera czy nie zauważył, że polscy skoczkowie puszczani są w złych warunkach Stoch odpowiedział krótko. - Nie rozmawiajmy w ten sposób. Nie chce nic mówić. Protokół po zawodach jasno pokazuje jednak, że zarówno Kamil Stoch, jak i Dawid Kubacki mieli w drugiej serii zdecydowanie najgorsze warunki z całej stawki. 

-Jutro mamy kolejny dzień. Trzeba walczyć, to wpływa bardziej motywująco - zakończył Kamil Stoch

Komentarze (68)
Kamil Stoch skomentował zajęcie szóstego miejsca w Oslo. "Jakby mnie ktoś pociągnął w dół
Zaloguj się
 • ravesky

  Oceniono 12 razy 8

  Jak Kamil mówi, że zawiniły warunki, to tak po prostu było. Przecież w Zakopanem, gdzie te warunki wykosiły go jeszcze bardziej, mówił, że to był jego błąd...

  Skandaliczny konkurs. Nie mówię tego tylko ze względu na Kamila, ale też na Wellingera czy Dawida.

 • wujek_extrema

  Oceniono 11 razy 7

  To z pewnoscia konspiracja rosyjsko-norweska polegajaca na miejscowej eskalacji sily grawitacyjnej powodujacej skrocenie dlugosci skokow Polakow. Macierewicz zaraz zlapal o co chodzi i juz pracuje na ostatnimi poprawkami do teorii ktora opublikuje wkrotce.

 • c.t.k

  Oceniono 4 razy 2

  W piłce nożnej są" niedziele cudów".

 • mipi1951

  Oceniono 6 razy 2

  Mnie dziwi jedno Stoch skacze jak by zamarl w powietrzu, najmniejszego ruchu.Ogladam skoki tu w niemieckim
  eurosporcie, dwaj spikierzy w tv sa zachwyceni. I co zadnej noty 20 pkt.To w koncu co ,trzeba zrobic by ja dostac.
  Byc Norwegiem Niemcem ,Austriakiem?.Co do dzisiejszego konkusu uwzam ze Stoch,Kubacki, Wellinger zostali po prostu oszukani przez Sedlaka.Taka jest prawda.
  Kamil glowa do gory pucharu swiata nikt ci nie odbierze.
  O ogryzki niech sie gryza inni.
  Brawo Polacy, .

 • stojacywbramie

  Oceniono 5 razy 1

  Tylko jedna rzecz chciałbym zauważyć. Kamil jest w fantastycznej formie. Od piątku w Oslo wygrał wszystko, treningi, kwalifikacje i e drużynówce indywidualnie też był najlepszy. W pierwszej kolejce dzisiejszych zawodów, można by powiedzieć zdeklasował pozostałych. W tej sytuacji trudno winić zawodnika, z całą pewnością zawiniły warunki. Pech? z pewnością, ale z drugiej strony Pan Sedlak mógłby być trochę bardziej wyrozumiały dla zawodnika tej klasy. Jak wynika z protokołów Stoch skakał w najgorszych warunkach ze wszystkich, tuż przed nim był Kubacki.

 • yosemitesam

  Oceniono 5 razy 1

  Nie ma tragedii, Wąsacz wiele w RA nie odrobił, Freitag i Wellinger w PŚ jeszcze potracili do Stocha, szkoda tylko że po Kocie, Wolnym i Żyle wypadł nam kolejny zawodnik z generalki RA, Stefanek.

 • asitek123

  0

  Zamiast pisać " pan Sedlak powinien być bardziej wyrozumiały " należy postawić sprawę wyraźniej
  - przyszłoroczne konkursy w Polsce odbędą się jeśli sygnał do startu będzie aktywowany przez kogoś innego. Dyskutowanie o jakości pracy p. Sedlaka do niczego nie prowadzi.

 • arius9

  0

  Norwedzy ostatnio kupowali masowo butle z helem. Przypadek...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX