Sport.pl

Skinder zadebiutowała w PŚ. Jest komentarz Kowalczyk: Mam nadzieję, że ma większe ambicje, niż porównanie się do Eweliny

Monika Skinder zadebiutowała w Pucharze Świata. 16-letnia biegaczka z Polski zajęła 55. miejsce. Była zaledwie dwie pozycje słabsza od Eweliny Marcisz, która jest 10 lat starsza. Justyna Kowalczyk mocno skomentowała tę sytuację na Twitterze.

- Byłam trochę starsza od Moniki Skinder, gdy pierwszy raz wystartowałam w PŚ. To było w Cogne. Również sprint dowolnym. Zajęłam gorsze miejsce, ale FIS pkt. zrobiłam mniejsze (to znaczy, że mniejsza strata do 1szej). Myślę, że Monika dała dziś radę w Lahti! Doświadczenie bezcenne - oceniła występ 16-letniej biegaczki Justyna Kowalczyk.

Debiutantka w zawodach PŚ zajęła 55. miejsce w eliminacjach sprintu w Lahti. Ewelina Marcisz była 53., a Sylwia Jaśkowiec 39. Skinder była zaledwie dwie pozycje niżej od Eweliny Marcisz. Tak całą sytuację skomentowała Justyna Kowalczyk.

- Mam nadzieję, że Monika ma większe ambicje, niż porównanie się do Eweliny - napisała najlepsza polska biegaczka.

Kim jest Monika Skinder? Przedstawia Paweł Wilkowicz

Więcej o:
Komentarze (21)
Skinder zadebiutowała w PŚ. Jest komentarz Kowalczyk: Mam nadzieję, że ma większe ambicje, niż porównanie się do Eweliny
Zaloguj się
 • zebrzec

  Oceniono 8 razy 4

  Błagam, jeśli mówimy o tego typu pozycjach, podajmy ilosc zawodników startujacych. Co innego jest 10 miejsce na 11 zawodników (czyli pierwsza dziesiatka), a co innego jednak 50 miejsce na 1200 zawodniów w maratonie bostonskim! ps. brawo nasza 16 latka za ebiut tak czy inaczej!

 • yarek04

  0

  " mniejsza strata do 1szej" Kto uczył autora ortografii!

 • michalmos

  Oceniono 2 razy 0

  Zuch dziewuszka! Jak na 16-letnią dziewczynę 55 miejsce to SUPER! No to co...jak się nie załamie psychicznie, albo jak nie spadnie na nią jakieś głupie drzewo na obozie harcerskim to może coś z niej będzie!

 • cxubmsqq1

  Oceniono 4 razy 0

  No, widac, iz sie JK lepiej czuje. Kroplowka najwyrazniej pomogla!

  Niech sie tez lepiej JK porowna do niejakiej MB po ostatnich swoich startach w zimowych IO.... Tez jest od Norwezki mlodsza.... I co?

 • lol76

  Oceniono 16 razy -10

  Kowalczyk, Szpilka i Janowicz.... jedyna trojka z Polski ktorej nie kibicuje!

  Kowalczyk ma starszny charaker... co za okropna kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX