Sport.pl
Komentarze (146)
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z zimowymi igrzyskami olimpijskimi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • swieta-panienka

  Oceniono 3 razy 1

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
  Niestety kolaboracja z kur-wizją nie przynosi mu chluby.
  Zaczynał w reżimowej TV i kończy w reżimowej TV.
  Początki można wybaczyć - innej telewizji nie było. Ale teraz?
  WSTYD!

 • billshankly

  Oceniono 3 razy 1

  Uff!

 • dert4

  Oceniono 3 razy 1

  a kiedy wyleci Wyłupek ? On jest gorszy niż Szaranowicz.
  Jak leci jakiś mecz z jego komentarzem, to wyłączam dźwięk.

 • 0

  Panie Włodku, najlepiej będzie jeśli Pan zupełnie zrezygnuje z komentowania czegokolwiek. Nie można już Pana słuchać; myli się Pan coraz częściej, zanudza kibiców swoimi wywodami. Ma Pan dobrych następców, którzy komentują od Pana ciekawiej i lepiej. Daj Pan sobie spokój już, a to będzie najlepsze dla wszystkich.

 • antkiem

  0

  Czytam komentarze i widzę, że jeszcze wielu ich autorów ma problem z empatia, szacunkiem do siebie i dlatego tak łatwo przychodzi im agresywna krytyka. Nie będziecie szczęśliwymi ludźmi bez EMPATII!
  Dziękuje Panu Szaranowiczowi za jego "głos" w rozwój rzeczywistości.

 • 0

  Cosik się chyba popindoliło. Legenda ?...Jaka legenda. Legendarnymi komentatorami byli Pan Tomaszewski i mimo swoich wielu lapsusów Pan Cimoszewicz. A Szaranowicz to jak Szpakowski ...o wszystkim tylko nie o tym co sie akurat dzieje w sporcie. Dyletanci.

 • rumun106

  0

  Babiarz tj zapchaj dziura, bo wcześniej komentował Biegi Justynki...a że biegi słabo się spisują i ni epokazują ( mało w Tvp.) to wskoczył za Szczęsnego...
  Babiarz nie zna się na tej dyscypl skoków. Nie potrafi odczytać ile kto skoczył. Nie zna żadnych newsów z życia danego skoczka, co kto gdzie z kim. Jego wiedza jest ogólna, tyle co Szaranowicz mu powie czy usłyszy....
  Babiarz nadaję się do prowadzenia Gal, rozdania nagród, bo ma taki humor, poczucie, sposób bycia...Ale nie K..wa do komentowania skoków, bez jaj...

 • 0

  Najwyższa pora. Razem z p. Babiarzem opowiadali o wszystkim tylko nie o tym co działo się na ekranie. I te niepohamowane emocje i wybuchy radości - jak u dzieci. ??

 • epox

  0

  ach ... tyle błędów było podczas tych ostatnich transmisji .... żal bo albo coś brali albo człowiek najzwyczajniej jest na coś chory

 • jk kj

  0

  Nareszcie, tego pierdoly to słuchać się nie da z tym drugim glupkiem babiarzem

 • jk kj

  0

  Nareszcie, tego pierdoly to słuchać nie da z tym drugim glupkiem babiarzem

 • gryfny

  0

  Do miana legendy to temu panu duzo brakuje,ot taki sobie szowinistyczny rzemiesnik tego zawodu ale jego "nastepca" tooooooo jest dopiero katastrofa

 • raind

  0

  Jego wzruszenie po złocie Kamila było tak autentyczne, że sam się wzruszyłem. Facet kocha sport i potrafi się tą miłością dzielić. Oczywiście zdarzały się wpadki, tak to już jest, gdy mówi się na żywo. Ale za to wzruszenie, jedno z wielu, dziękuję Panie Redaktorze.

 • aras f

  0

  Zdradzony to zostal rysiek , a ten brutus pociagne ta partyjke na dno

 • TOMASZ P.

  0

  "od rasy, płci, narodowości" - no teraz już ma przesrane u nazi-idiot-katoli.

 • misio1942

  0

  jak komentuje Babiarz to wyłączam głos - miesza punkty z metrami, siłę wiatru z medalami itd, itp

 • Tomasz Werner

  0

  Kazdy czlowiek sie zużywa, jak bateria, slepnie, gluchnie, za autobusem nie pobiegnie..Kto tego nie pojmuje, nigdy nie zrozumie wlasnych rodzicow. Podziekowania dla Pana Szaranowicza.

 • darrek11

  0

  Czasami nie moglem juz sluchac pitolenia Szaranowicza, ale coby nie powiedziec to potrafi sie wypowiedziec i czasami wplatal jakies calkiem mądre sentencje. Komentator ktory nie boi sie emocji i wzruszen na antenie. Jak ostatnio prz zlotym medalu Kamila Stocha. Wole takiego niż ględzącego trzy po trzy. PS Do tych ktorzy tak chołubią pare komentatorów z Eurospor. Też czesto przełączłem z TVP na Eurosport ale ostatnio zauwazylem, ze Igor Blachut tez czasami gada niestworzone rzeczy. Wiec suma sumarum wychodzi na remis :)

 • manes6969

  Oceniono 2 razy 0

  myśle, že ten przyglup z facjata świežo wyru...ego ministranta bedzie bredzil w TY tylko do końca Jacka Kur(ew)skiego

 • public_enemy

  Oceniono 4 razy 0

  No i nie zagram już w Szaran Bingo, nie usłyszę już ani o Primożu Uladze, ani o Vaszy Bajcu? Naaareszcie!

 • ddark2

  Oceniono 4 razy 0

  Tylko nie następca. Przy jego komentarzach zastanawiam się czy oglądamy to samo. Żenada.

 • robertos27

  Oceniono 4 razy 0

  Najwyższa pora. To co dzisiaj odstawił, gdy ujrzał cyferkę 2 po skoku Stocha, nie przystoi komentatorowi sportowemu. Tym bardziej, że podobnych wpadek miał ostatnio bez liku. "Pora pomyśleć o azylu" panie Szaranowicz. Za zasługi dostaje się medale, a nie pracę w telewizji.

 • matts06

  Oceniono 4 razy 0

  Szacunek dla pana Szaranowicza, na pewno ma ogromną wiedzę sportową, ale jeśli idzie o komentowanie to niestety od lat tego nie da się słuchać. Skoki czy lekkoatletyka, komentarz niestety ale był taki, że jako podsumowanie mogą służyć słowa bodajże z Igrzysk w Atenach podczas chodu, na mecie komentował pan Szaranowicz i nagle na antenę przebiło się jak ktoś mówił "Szaranowicza miałem na uszach i zgłupiałem" (można sobie to znaleźć na youtube), to jest moim zdaniem świetne podsumowanie :) Wystarczy sobie oglądnąć skoki na TVP i Eurosporcie, różnica w komentarzu jest kolosalna. Tak jak piszę, pan Szaranowicz ma ogromną wiedzę historyczną, ale to się nadaje może do studia po czy przed transmisją, takie fajne ciekawostki etc., komentarz to powinien być komentarz, tymczasem na TVP mamy opowieści, historie, kółko wzajemnej adoracji, a to kto skacze, ile skoczył, jaki wiatr, jakie noty, jaka strata punktowa, zdaje się być mało ważne. Na Eurosporcie zupełnie inaczej, po każdym skoku słyszę ile kto skoczył, jaki wiatr, jakie nory, ile punktów. Różnica kolosalna.

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 0

  a gdzie odchodzi do wiecznosci ???? umiera czy jeszcze trochę pożyję ???? -proszę o jasniejsze komentarze odnosnie mistrza.

 • Joanna Solecka

  Oceniono 2 razy 0

  uffff, od lat oglądam relacje z wyłączonym dzwiękiem bo nie widzę potrzeby tych komentarzy, umiec sama przeczytać jaki wynik osiągneli sportowcy bo się wyświetla wcześniej niż panowie komentatorzy powiedzą, do tego te wybujałe przenośnie... powinni na studach dziennikarsckih im to dawać jako przykład że tak się nie powinno pracować...

 • Joanna Solecka

  Oceniono 4 razy 0

  nareszcie!!!! od kilku lat oglądałam relacje sportowe na innych kanałach a jak nie było opcji to w publicznej ale z wyłączonym dzwiękiem...

 • reni06

  Oceniono 2 razy 0

  Czyżby miał go zastąpić Darek???? Leczenie dżumy cholerą.

 • pull_up

  0

  Ja słuchałem Błachuta z tym drugim na ES bo mówili do rzeczy. Ale Szaranowicz jak na 68 lat doskonale się trzyma.

 • betik1000

  Oceniono 2 razy 0

  A ja myślałam że już odchodzi na dobre :( Niepotrzebnie się ucieszyłam :/

 • habib78

  Oceniono 6 razy 0

  jak to dobrze, że jest Eurosport, gdzie można liczyć na normalny i rzeczowy komentarz

 • ewangelizator_carvingu

  Oceniono 6 razy 0

  kiedys podziwiałem pan Włodzimierza, głownie za NBA.. ale podczas turnieju streetballu w Krakowie, który prowadził pan Szaranowicz miałem nieprzyjemnosc zobaczyć "na żywo" jak odnosi się do dzieci, czar prysł, a sam pan Szaranowicz mimo niezłego glosu i emocji czesto myli się, opowiada jakies pseudoteorie, ma wybiórczą pamięć, do tego podlizuje sie politykom, komentator z niego słaby

 • grundol1

  Oceniono 8 razy 0

  Co najmniej i 4 lata za późno. Szaranowicz to był bardzo dobry komentator, ale niestety jego lata świetności już dawno minęły. Ostatnimi czasy to dużo lepiej wychodziło mu opowiadanie co się działo 30-40 lat temu niż komentowanie bieżących wydarzeń.

 • kierowca55

  Oceniono 20 razy 0

  Dzisiejszy komentarz skoków żenujący. Radość w momencie pokazania wyniku, przegranej z Niemcami mówi wszystko.
  Od wielu lat już nie dało się go słuchać

 • anka.pano

  Oceniono 16 razy 0

  Uważa się za ikonę która musiała wydać następcę a właściwie jest nikim szczególnymi a jego dziadowskiego ględzenia wielu nie miało ochoty słychać. Szczęśliwie czasy kiedy mielismy do wyboru 4 stacje telewizyjne na krzyż minęły a wraz z nimi takie krajowe "gwiazdy". Za kogo on się uważa że pisze coś takiego. Burackie zachowanie.

 • popieramkukiza

  Oceniono 18 razy 0

  UFF, Nareszcie.

 • alexander59

  Oceniono 1 raz -1

  Nareszcie, choć nie oglądam TVPis, to pamiętam go z wcześniejszych czasów (przed 2015r). Ględził o wszystkim i o niczym tylko nie o tym co się dzieje na boisku lub innej arenie sportowej. Niestety, "wychowanek" Babiarz nie jest lepszy/gorszy, też pieprzy trzy po trzy Myślałem o kimś na prawdą młodszym, ale kto teraz przyjdzie do TEJ telewizji . Jeszcze został Szpakowski, też "gawędziarz". Ale to nie mój problem, są inne stacje.

 • Oceniono 1 raz -1

  To, że go już nie usłyszę, warte jest tyle co jeszcze jeden medal. Całe szczęście, że zastąpi go Babiarz - wyjątkowo kompetentny i świetnie rozumiejący sport.

 • Oceniono 1 raz -1

  hej hej tu NBA. Pan mnie nauczył skakać.... tyle mogłem jako największy grubas w klasie, za ta pomarańczową piłką ... mam już 40 na karku wiec nikt mi tego nie zabierze ; )

 • gaston60

  Oceniono 3 razy -1

  Jednego p. Włodzimierzowi Szaranowiczowi nigdy nie zapomnę. Otóż w latach posuchy, kiedy to 30 lat czekaliśmy na jakikolwiek medal w sportach zimowych w jednym z programów publicystycznych stwierdził, że najłatwiej było by postawić na skoki narciarskie, bo tu najtaniej będzie można wychować medalistę olimpijskiego. I tu jego słowa były prorocze, pojawił się A. Małysz i jego medale, potem Kamil Stoch, a teraz cała drużyna. Moje gratulacje p. Włodzimierzu!

 • wozdo

  Oceniono 9 razy -1

  buhahaha ale hejt na Włodka. Gdy komentował za czasów PZPR; PSL; SLD, UW, AWS, PO, to był cacy prawda??? ale teraz za PiS to jest słaby dla was HIPOKRYCI

 • robas197

  Oceniono 3 razy -1

  i dobrze..., wiele lat go ceniłem, niestety ostatnio to już słaba forma..., nawet dzisiaj krzyczał, bo mu się chyba pomyliło, że mamy srebro...
  ale ogólnie Panie Włodku dziękuję, za te wszystkie lata - ciężko będzie Pana zastąpić...

 • adso74

  Oceniono 5 razy -1

  Ta "legenda" po raz pierwszy zapadła mi w pamięć jeszcze w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych. W owym czasie zawitała do nas NBA. Transmitowano rozgrywki finałowe, ale nie było transmisji bezpośrednich, być może ze względu na to, że byłoby to bardzo późno w nocy. Zamiast tego dawano skróty następnego dnia po południu. Nie pamiętam już, czy to był finał Chicago vs Lakers, czy może następny, czyli Chicago vs Portland, w każdym razie zasiadłem do telewizora o godz. 16:00, nastawiając się na wspaniałą godzinę, bo Chicago wchodziło wtedy w najlepszą fazę i bardzo fajnie się ich oglądało. Jakież było moje zdziwienie, gdy pan Szranowicz od razu na początku trasmisji podał wynik. To było coś w stylu "mecz zakończył się zwycięstwem Bulls 87-85, po bardzo emocjonującej końcówce, którą koniecznie trzeba zobaczyć". Ludzie czekali na te retransmisje nie sprawdzając żadnych wiadomości żeby mieć trochę frajdy, a ten palant zepsuł to od razu na starcie. Cóż, wyłaczyłem telewizor i dałem sobie spokój, a Szranowicza od tamtej pory szczerze nie cierpię.

 • Jan Czek

  Oceniono 13 razy -1

  Z babiarza taki komentator jak z koziej du.y trąba.

 • wielkigatsby33

  Oceniono 2 razy -2

  Jaka ja się cieszę! Niech weźmie ze sobą dewotkę Babiarza i będzie się znacznie milej oglądało sport w tvpisie. Szpakowski przy nich to jest jakiś mega światowy i elokwentny człowiek.
  Jak Szaranowicz mruczy pod nosem to nie idzie zrozumieć co to za mruczando on uprawia. A Babiarza do Rydzykowej tuby wysłać natychmiast!

 • japiota

  Oceniono 2 razy -2

  Za Samarancha mówili że komercjalizacja uratowała igrzyska.
  Teraz powiem że pieniądze zabiły igrzyska (i nadmiar bodźców współczesnego świata). Olimpiadą interesują się w najlepszym przypadku 50letnie przedemeryty. Dla młodszych to abstrakcja - poza piłką - sportowcy już nie są tymi idolami jak kilkadziesiąt lat temu - Małysz jeszcze był takim ostatnim. A Pan Szaranowicz jest ostatnim dinozaurem tej epoki.
  Rzeszot, Mrzygłód, Zydorowicz. A za południową granicą Panowie Lacko i Slepicka.
  Ciszewskiego wcale nie pamiętam z piłki nożnej ale z przejazdu Kowalczyka w Moskwie - on po prostu jechał na tym koniu razem z Kowalczykiem.
  W złotych czasach TV komentatorzy najpierw zdobywali szlify w radiu a dopiero później przechodzili do TV. Może trzeba być pasjonatem dyscypliny ? jak Marek Szewczyk od koni czy Jaroński z Wyrzykowskim ?

 • pawelk88

  Oceniono 2 razy -2

  tego szaranowicza i szczesnego czy jak mu tam leci nie da sie sluchac... dobrze ze hajto nie komentuje skoków... powinni panowie którzy komentują Premier League haha byłoby fajnie mają gadane ale czy mają pojęcie o skokach xD

 • 600ps

  Oceniono 6 razy -2

  komunistyczny dziennikarzy sportowych nadajacy sie do opowiadania bajek a nie do komentowania wydarzen sportowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX