Sport.pl

Sensacja! Natalia Maliszewska odpadła w ćwierćfinale mistrzostw świata na swoim koronnym dystansie

Natalia Maliszewska odpadła w ćwierćfinale mistrzostw świata w short-tracku! Polka w swoim wyścigu na dystansie 500 metrów zajęła 3. miejsce i nie pozwoliło jej to na awans w półfinale.

Natalia Maliszewska po zdobyciu Pucharu Świata na tym dystansie, liczyła na udany występ także podczas mistrzostw świata. Polka jednak w swoim wyścigu ćwierćfinałowym zajęła 3. miejsce, które nie pozwoliło jej na awans do półfinału, zamykając jej tym samym szansę na zdobyciu medalu.

Mistrzostwa świata to był główny cel, jeśli chodzi o ten sezon, a to, co się po drodze wydarzyło, te sukcesy, które osiągnęłam, to był tylko dodatek – mówiła przed światowym czempionatem Maliszewska. Polka na dystansie 500 metrów nie miała sobie równych w tym sezonie. Tym razem jednak nie udało jej się awansować nawet do półfinału.

Na pozostałych dystansach Polacy nie będą walczyć o medale. W ćwierćfinale na 1500 metrów Maliszewska w swoim biegu była czwarta, a Mazur piąta. Z kolei w eliminacjach na 1000 metrów Mazur dojechała w swoim biegu na trzeciej pozycji, ale ze słabym czasem, a Maliszewska była czwarta. Wiadomo jednak, że najlepsza polska zawodniczka – i najszybsza kobieta na lodzie na świecie – przyjechała do Sofii walczyć na swoim koronnym dystansie, czyli 500 metrach.

Więcej o:
Komentarze (6)
Sensacja! Natalia Maliszewska odpadła w ćwierćfinale mistrzostw świata na swoim koronnym dystansie
Zaloguj się
 • janadamf

  Oceniono 5 razy 5

  Nie miala sobie rownych? Przeciez nie wszystko wygrywala w tym roku. Ponownie wodze fantazji zaniosly redaktoa na manowce?

 • kalowiec

  Oceniono 6 razy 2

  A taka pooooompa była, same ochy i achy, i że już mamy mega gwiazdę, pogromczyni ogórków i pewne złoto na MŚ, i co? I jak zwykle, w ryj....

 • aagaj

  Oceniono 1 raz 1

  I co , po wszystkim !!

 • qznia

  Oceniono 1 raz 1

  Bywa, to tylko sport. Brytyjka skutecznie blokowała Polke. Gratulacje za świetny sezon -

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX