Sport.pl
Komentarze (146)
Ziomwe Igrzyska Olimpijskie 2018. Kowalczyk po igrzyskach: To jest przykrość. Ale lepiej już nie będzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pro.anty.k

  Oceniono 1 raz 1

  Jak bardzo jesteśmy wrednym narodem to widać na tym forum . Widać to po ilości komentarzy plujących bezinteresownie jadem. Tym razem na panią Justynę, ale w przeszłości na Małysza, Jędrzejczak, Kubicę, Stocha, Żyłę , Kuśnierewicza i wielu innych, którzy osiągnęli szczyty światowego sportu ,a później mieli gorsze wyniki. I potem rządzący chcą zbudować pozytywny Polski obraz kreując jakiś wyimaginowanych lub wątpliwych bohaterów. Gdzie upamiętnienie zasług takich ludzi sportu jak Kulej, Deyna, Fortuna, Bobak, Szurkowski, Walasiewiczówna czy Wszoła lub Kozakiewicz ? Choćby jako patronów ulic czy szkół. Za to mamy ulice imienia mamusi wątpliwej jakości premiera i prezydenta. Porażka jest zdaje się genetycznie wpisana w naszą historię . Smutne to.....

 • taka_jest_prawda

  Oceniono 1 raz 1

  Justyno naucz się strzelać i do biathlonu :)

 • anders76

  Oceniono 1 raz 1

  Hej Adminie ! Bede wdzieczny za wskazanie, gdzie w moim komentarzu sa "tresci niedozwolone", chyba musicie poprawic jakis algorytm albo skrypt.

 • iremus

  Oceniono 3 razy 1

  Pewnie Aleksander Wierietielny stawiał za duże wymagania. A przemyślenia doktorskie pt „Struktura i wielkość obciążeń treningowych biegaczek narciarskich na tle ewolucji techniki biegu oraz zróżnicowanych poziomów sportowych" chyba na nic się nie zdały

 • janamalin

  Oceniono 3 razy 1

  Pani doktor, Pani da sobie już spokój z tym bieganiem. Nie chcę, żeby czternaste miejsca przesłoniły Pani medale. Dziękuję Pani,. za to, co Pani osiągnęła. Niech Pani odejdzie jako wielka sportsmenka.

 • zebrzec

  Oceniono 1 raz 1

  Justyna ,dziekujemy!:)

 • T. S.

  Oceniono 1 raz 1

  Po igrzyskach w Soczi był czas na to, aby pani Justyna odeszła ze sportu NIEPOKONANA. Niestety zmarnowała tę szansę. Szkoda!

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 3 razy 1

  Justyna nic nie musi udowadniać, już to robiła przez wiele lat, rok po roku. A że w końcu organizm przekroczył wiek maksymalnej wydolności (przynajniej bez leków na astmę), to normalne i trzeba się przestawić na traktowanie biegów bardziej rekreacyjnie. I otworzyć szkółkę narciarską.

 • cycki3

  Oceniono 3 razy 1

  Szacun za radość dawaną kibicom, za wyniki, detreminację, trzeźwe myślenie, szczerość i wiele innych

 • jerzytop

  Oceniono 3 razy 1

  Podsumowanie igrzysk może byc tylko jedno . Żal d... ściska . Całe szczęście ,że mamy chociaż skoczków na światowym poziomie . Igrzyska Olimpijskie a to maseczkę zgubiłem ,a to się wywróciłem ,a to pewnie ktoś mi ruszył karabinek ,a to wiatr przeszkadzał w strzelaniu . To nie są gminne zawody w rzucaniu śnieżnymi kulkami . A aby dobrze strzelać podobnie jak to robiły inne zawodniczki pani która w d... nie była i g nie widziała nie potrzeba wiele oprócz treningu treningu i treningu . Po co 3 bardzo dobre zawodniczki skoro i tak G z tego wyszło

 • 0

  Pani Justyno, gratuluję Pani wszystkich sukcesów i jestem z Panią w chwilach porażek. Jest Pani KRÓLOWĄ POLSKICH BIEGÓW i nic tego nie zmieni. Nikt do tej pory nie osiągnął tego co Pani wielką pracą i poświęceniem. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • 0

  Pani Justyno od wielu lat Panią obserwuję i zawsze kibicowałam i trzymałam kciuki i nadal będę! Zrobiła Pani tak wiele dla polskich biegów jak nikt inny! Podziwiam Panią i jestem z Nią z całego serca i do końca. Gratuluję sukcesów i życzę następnych na miarę i ponad.

 • 0

  Justyna jesteś Wielką, wspaniałą bojową kobietą. Odpocznij już tyle dla nas zrobiłaś. Wszystko się ułoży najlepiej.

 • slimslider

  0

  Czas jest bez skrupułów, a mistrz powinien umieć odejść z klasą i znaleźć sobie nową funkcję w życiu, podobnie zastrzytną jak uzyskane sportowe dziedzictwo i sława. Nie ma nic zastrzytnego w rozmienianiu tego dziedzictwa na drobne...
  Dzięki Pani Justyno za wspaniałe wspomnienia.

 • 0

  Pani Justyno ,zawsze była Pani i jest najlepsza .Wygrała pani tak ,dużo w sporcie że można obdzielić wiele zawodników choć jednym medalem innych sportowców .Pozdrawiam Pani Justyno,Pani nie musi. już ,ale dla siebie i dla przyjemności warto. Pozdrawiam

 • andrzej2310

  0

  Najbardziej bolą porażki na końcu kariery....

 • sawicki.wroc

  0

  Pani Justyno swego czasu chorąży olszański Andrzej Kmicic powiedział podczas pojedynku z Michałem Wołodyjowskim
  KOŃCZ WASC WSTYDU OSZCZĘDŹ.
  Owszem to było kilkaset lat temu. Wtedy jednak ludzie wiedzieli co to znaczy honor. A pani Pani Justyno? Kończy pani karierę czy może chce pani przejść do historii tak jak Ryszard Francis Henry Czarnecki?
  Nie radzę pani Justyno. Naprawdę nie warto. Otylia Jędrzejczak też skończyła w nieslawie i to jest przykre.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 0

  Ja tam chciałbym zobaczyć Igrzyska "astmatycy" kontra "meldoniarze". Innych Igrzysk nie ma sensu urządzać.

 • Oceniono 2 razy 0

  Sport wyczynowy jest w większości nie zdrowy ze względu na asymetryczność i później wady postawy. Biegi narciarkie ok ale dla mężczyzn bo ciało kobiece maskulionizuje i się, a nie o to chodzi. I tak wyglądają jak konie, a mądre są jak taki najgłupszy Jasiu z zawodówki. Zupełnie jestem tym zaskoczony już nie mówiąc o tym że ludzi na poziomie w tym również ogólnie te "mądre" kobiety to mają gadkę jak taki najpatologiczniejszy osobnik co nawet w każdej klasie się nie znajdzie tylko jest ich kilku w szkole. Normalnie wzór sukcesu. Każdy opluty idiota w dodatku agresywny, często morderca, przeważnie pedofil ale też nie rzadko analfabeta ma sympatyczną "oczywiście młodszą żonę" jak Justyna w dodatku bardzo ładną. Taki Piotr Żyła u nas to ma normalnie 9 dzieci z 7 ładnymi kobietami i dowcipny jest na poziomie "... czy mam ci p....ć?" zwłaszcza do kobiet. Very funny.... Dzięki.

 • jezykkolczasty

  0

  Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny NIEPOKONANY,(Perfect)

 • pierkwadratto

  0

  Dziękujemy! Widać przyszedł czas na zmianę toru. Życzę powodzenia i satysfakcji z nowej drogi.

 • ml2403

  0

  Tyle tylko, że to trzeba było powiedzieć jakiś rok temu, a nie rozmieniać się na drobne. Jej cała kariera jest godna pozazdroszczenia, zdobyła 2 złote medale i kilka innych, puchary świata i w którymś momencie trzeba powiedzieć dość. Taka jest kolej rzeczy. Tylko Bjoergen biega z tych starych i wygrywa ale to jest zupełnie inna i raczej podejrzana sprawa, a raczej wielu skłania się do opinii, że jej po prostu nie udało się złapać na dopingu. A pani Kowalczyk może być dumna z tego co zrobiła i nareszcie powiedziała coś serio, a nie że smary nie takie śnieg za twardy itp., co nie ma większego sensu.

 • zalmiignorantow

  0

  Pani Justyno. Jak najbardziej prosze zeby pani zostala trenerka. Najlepiej otworzyc prywatna szkole. Chetnych bedzie masa , a jak rodzicom przyjdzie placic to i dzieciaki beda mialy wieksza mobilizacje. Prowadzic wszystkie grupy wiekowe. Byc hetera, to chyba najwazniejsze. W sporcie profesjonalnym nie da sie osognac sukcesow z praca na "pol gwizdka". Zycze wielu sukcesow na tym polu, bo tak jak sama pani powiedziala, w sporcie juz raczej lepiej nie bedzie.

 • pissucks

  0

  Dziękujemy Justynko za wszystkie wzruszenia w przeszłości - zrobisz, co zechcesz, to Twoje życie i Twoje decyzje.Pozdrawiam.

 • zawsze888

  0

  ....wielkie dzieki za lata wielkich emocji sportowych...Pani Justyno!

 • swobodan1

  0

  Gratulacje dla pani Justyny Kowalczyk za lata emocji i sukcesów.

 • kazimierz111

  Oceniono 4 razy 0

  Justyna! Jesteś w porządku dziewczyna. Normalna. Nie tak jak te "astmatyczki" zwyciężające ze zdrowymi.

 • franek-janek

  Oceniono 4 razy 0

  Zrobilem tyle I nic nie dostalam powiedziala nasza wybitna biegaczka. Tego sie nie mowi publicznie pani Justyno, to tylko szkodzi pani wielkiej sportowej karierze. Sport, tak jest zawodowy ale ludzie profesjonalni w zadnym zawodzie o kasie mowia niechetnie.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 2 razy 0

  Pani Justyno, "lepiej już nie będzie...".
  Będzie !!!
  Nie koniecznie na nartach. Jest Pani młoda, śliczna, wykształcona... Spokoju i cierpliwości... Naszczersze życzenia i najgłębsze podziękowania. Niwiele jest Kobiet, które zakręciły mi łżę w oku. Pani wielokrotnie.

 • Goha K

  0

  Zdobyć medal w Norwegii to nic wielkiego tam prawie każdy ma medal .

 • kotwkaloszach

  0

  Gdyby nie wcześniejsze megasukcesy, 14-e miejsce tez uznane by było za sukces. Tak u nas ten sport stoi.
  Justyna, i tak dużo zrobiłaś w swojej karierze, więcej, niż można by się spodziewać po kraju bez większych tradycji w tej dziedzinie. To było coś wspaniałego widzieć, jak przybiegałaś do mety przed zgraja Norweżek, które pomijając inne sposoby, i tak maja o wiele większe możliwości rozwoju w swoim kraju. Albo jak wygrałaś bieg Wazów!
  Można tylko mieć nadzieje, ze podobnie jak Małysz, zainspirujesz młodzież i będzie tak jak jest ze skoczkami teraz :)

 • heliheli

  Oceniono 4 razy 0

  ha ha ha a cebulaki znowu o astmie norwegow ha ha ha a zaden cebulak nie pamieta ze to krysztakowa , zawsze dziewica , justyna kowlaczyk zostala zlapana na dopingu przed laty i miala karencje ha ha ha

 • stycznikbis

  Oceniono 5 razy -1

  No ! wkurzający są Ci Skandynawowie, a szczególnie Bjoergen i Bjoerdalen, nazgarniali medali, a są czterdziestolatkami i jeszcze im nie dosyc ?

 • student_zebrak

  Oceniono 6 razy -2

  odpusc

 • prawnik1000

  Oceniono 2 razy -2

  Mariusz Patrowicz i Justyna Kowalczyk biegają

 • lasalu

  Oceniono 9 razy -3

  "- Marit Bjoergen wygrała w imponującym stylu.
  - Jest silna, biegaczka wszech czasów."

  I niech to posłuży za komentarz, a nie szukanie igły (szpilki?) w całym.

 • sfrf

  Oceniono 13 razy -3

  Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Leszek Blanik...to wszyscy polscy sportowcy, ktorzy brali leki na astme..pomyslcie zanim zbluzgacie Norwegow.

 • Oceniono 12 razy -4

  Szkoda,ze P.Justyna po tak wielkiej liczbie zwyciestw ,nie odeszla na sportowa Emeryture w glorii slawy i chwaly .To co obecnie polscy sportowcy zaoferowali nam na Olimpiadzie to poprostu WSTYD i HANBA !!!Pojechali sobie turystycznie za nie swoje pieniadze !!!Ja zmiany bym zaczol od PREZESA i ICH ZASTEPCOW. WONT Z TEJ jednej wielkiej Kliki!!!

 • yanusz2760

  Oceniono 7 razy -5

  wszystko ok tylko ciekawe jest to że kowalczyk biega dalej z tymi samymi zawodniczkami one są w czołówce a justyna bardzo daleko więc co jest nie tak? starość-- wszystkie się starzeją wyeksploatowanie organizmu --może ale co z innymi,a może czas sobie odpuścić związek powinien zrezygnować z babć zainwestować w młode odczekać dwa , trzy lub więcej lat i może znajdzie się nowy talent zainwestować trochę w infrastrukturę i nie słuchać już że za zimno lub inne są lepsze bo to to wiemy a babcie dla przyjemności za swoje niech się bawią za zasługi swoje dostały i jeszcze im dziękujemy pa

 • facet26

  Oceniono 15 razy -5

  Nie jestem w stanie polubic tej baby. Ona zawsze byla zarozumiala, kolezanki z kadry traktowala z wyzszoscia, swoje porazki usprawiedliwiala wszystkim tylko nie tym ze byla po prostu slabsza. Niech przyklad bierze ze skoczkow ktorzy traktuja sie z szacunkiem i nieudawana sympatia.

 • neovol

  Oceniono 17 razy -5

  Marit to taki Federer (który w wieku 36 bez jakiegokolwiek problemu wygrywa praktycznie każdy turniej tenisowy). Skoro według tenisowych znawców Roger jest darem od Boga, to Marit też nim jest :))).

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 17 razy -5

  Czy wszystkie zawodniczki ' które ją wyprzedziły były 'astmatycznkami' ...chyba nie kartoszki?

 • cxubmsqq1

  Oceniono 12 razy -6

  'Normalnie sie starzeje'? A kto sie niby starzeje 'nienormalnie'? Niejaka MB, ktora bez klopotow urodzila 'normalne dziecko'?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX