Sport.pl
Komentarze (124)
Zimowe igrzyska olimpijskie 2018. Maciej Staręga gorzko rozlicza się po biegu na 15 km
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • realistik

  Oceniono 4 razy 2

  Ale u naszych sportowców jest wielu kapelanów i nic. Może jako kapelan o. Rydzyk zrobiłby jakiś szacher-macher z niebiosami i nasi zdobyli się na piewszą dziesiątkę bo o medalach nie ma co marzyć

 • bukaj22

  Oceniono 1 raz 1

  Przy tak marnej infrastrukturze to cud, ze w Polsce ktokolwiek uprawia sporty zimowe.

 • spectator_zm

  Oceniono 1 raz 1

  Paradoksalnie brak jakiegokolwiek medalu na tych igrzyskach mógłby okazać się zbawienny dla polskich sportów zimowych. Spowodowałby otrzeźwienie i przewietrzenie skostniałych związków i ich "wiecznych" prezesów.
  Największe pretensje musimy mieć do PZN i jego wodza - podstarzałego młodzieńca - Apoloniusza Tajnera. On powinien być wyłącznie prezesem skoków narciarskich, bo tylko tę dyscyplinę uważa i tylko o tę dyscyplinę dba. Jednak czy robi to dobrze, tu już bym polemizował. Ostatnie MP w Wiśle pokazały jak tragicznie wygląda zaplecze naszej kadry. Coraz mniej zawodników startuje, a ich wyniki to, oględnie mówiąc, jakaś farsa...
  To co wyprawia Tajner z pozostałymi dyscyplinami, to mówiąc krótko - kryminał. Żadnego programu szkoleniowego - jedna wielka prowizorka! Stąd takie wyniki. Mam nadzieję, że Minister Sportu Witold Bańka coś z tym zrobi, ale ile to już razy zapowiadano zmiany i nadal GUZIK z NĘDZĄ!

 • miikz

  Oceniono 1 raz 1

  słuszne słowa!!!! a wszystkie tajnerki trzeba na zbity pysk wypiiiolić !!!!! goooowniane skoki, które uprawiać może kilku podrostków to dla tajnerków powód do wydawania grubych milionów ale na biegi, które mogą uprawiać prawie wszyscy to te zasrane leśne dziadki kasy i pomysłu nie mają!!!!! za to parę tysi na miesiąc za pier....enie się należy........

 • andrzej2310

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego sportowiec ma zastępować działaczy w opracowywaniu strategi dla dyscypliny? Może niektórym wydaje się, że aby do wiosny? Taka strategia to strategia przegranych (czyli brak strategii)..

 • mistrzglobusa

  Oceniono 1 raz 1

  Justyna udowodniła, że jak się chce to można, tylko trzeba to okupić ciężko pracą. Niestety Polacy z tego nie słyną poza pojedyńczymi przypadkami, można dodać jednorazowego mistrza Łuszczka. Który ciężko trenował przed MŚ, jak wszystko wygrał to stwierdził, że nie trzeba tak ciężko trenować bo jest najlepszy:) Tak mamy we wszystkich dyscyplinach sportowych. Jak mamy osobę która chce osiągnąć wyniki i ciężko pracuje to ma wyniki. Pozostali sportowcy to Janusze i Grażynki naszej rzeczywistosci.

 • manes6969

  Oceniono 1 raz 1

  w katofaszystowskiej enklawie, jaka teraz jest Polska nie možna propagować sportu!!!! Bo "w zdrowym ciele zdrowy duch !!!" a kto zdrowy duchem bedzie wspieral te hucpe co szarogesi sie nad Wisla ?? a katabasy potrzebuja ludzi slabych chorych ulomnych i glupich !!! tylko tacy przynoszya pieniadze - Ludzie zdrowi duchem zboczeńc=ow w sutannach po prostu olewaja!

 • kerac32

  Oceniono 7 razy 1

  Do kogo Staręga ma pretensje? Przecież w PZN pracuje niemal cała jego rodzina, poczynając od ojca Grzegorza, poprzez siostrę Annę, na nim samym - Macieju kończąc. Rzadki przypadek roszczeniowości i obłudy w jednym.
  Weź się chłopie uczciwie za treningi (Justyna Kowalczyk mogłaby wytłumaczyć jak się w nie angażować), albo jeśli sam dostrzegasz, że brak Ci wystarczającej ilości talentu, to zrezygnuj. Szkoda Twego czasu i zdrowia, oraz pieniędzy podatników. Regularne zajmowanie lokat w ogonie startującej stawki, chyba nie jest tym, czego sam byś pragnął, a polscy kibice oczekiwaliby.

 • bezidei

  Oceniono 1 raz 1

  Narciarstwo biegowe nie potrzebuje gór. Narciarstwo biegowe może by uprawiane na polskich nizinach - lasy, pola. Można stworzyć trasy biegowe w każdym powiecie, coś na zasadzie piłkarskich Orlików.

 • k_rol

  Oceniono 3 razy 1

  Powiem Tajner i wszystko wiadomo. Skoki, skoki i skoki, reszta to nie dla nas.... Ale ilu Polakow uprawia skoki , a ilu probuje jezdzic na nartach.... Brak tras biegowych , a w Czechach mozna w nich przebierac do woli. Ze sprzetem tez sa problemy, ale najwiekszym sa nasi wybitni znawcy i dzialacze.... Wazne, zeby minister mogl kupic prezenty dla malzonki w Seulu....Trzeba zrozumiec rozgoryczenie zawodnikow, bo przeciez chca osiagac dobre wyniki , a miejsca w 2-3 dziesiatce to nie sa dobre wyniki dla doswiadczonych sportowcow.

 • algreg

  0

  never ending story . I takie beznadziejne jęczenie co 4 lata od 1945r.

 • zebrzec

  0

  polecam wywiad Wilkowicza z Andrzejem Bachledą Curusiem... dobitnie opowiada o tym co sie dzieje chocby u alpeczykow...

 • zebrzec

  0

  lezelismy i kwiczelismy przez cały sezon.. poza skoczkami. I tylko ci co maja szanse powinni jechac..!

 • KPH MILTON

  0

  UWAGA NA TEGO GOSTKA!!!

  matten6...........matten6,,,TEN TERAZ SPRZATA!!! OSZUST!!!!!!!!!!!!!

  matten6..........matten6...... TO SPAM NIE WCHODZCIE TAM TO OSZUST!!!

 • sawicki.wroc

  0

  Dobrze się stało. Ten nadęty do granic balonik "polactwa" musiał w końcu wybuchnąć.
  Jednak najgorsze jest to, że polskich sportowców - tak jak polskich polityków i wojskowych - historia niczego nie uczy. Absolutnie niczego. Dalej mamy myślenie życzeniowe i staropolskie zarzekanie rzeczywistości, że "jakoś to będzie". A jak nie będzie?
  Czy oglądanie pleców innych może być miarą sukcesu życiowego bądź sportowego? Teoretycznie tak - ale ludzie rozumni słusznie w to wątpią.Potem tradycyjnie jest flustracja i zawieść, bo innym się udało - nam oczywiście znowu nie.

  Tak na marginesie - co powiedział swego czasu mądry mosiek Bogusław Bagsik - talent to w 99 procentach ciężka i systematyczna praca. Święte słowa - prawda? Ale dlaczego tak mało ludzi w tym kraju o tym pamięta?

 • aagaj

  0

  Premier i minister sportu byli, żegnali, życzyli , odbierali ślubowanie , po co ! , bo tak trzeba, hi hi !

 • adcore

  0

  oni was szutrem a wy ich srutem,doskonala okazja dla biatlonistow..
  wymagane zezwolenia wydaje od reki/PAB

 • internauta2013

  0

  Pojechać na treningi na Tonga.

 • com_ent

  Oceniono 2 razy 0

  Wracaj do domu. Koń zdechł, orać trza !

 • antares777

  Oceniono 2 razy 0

  "Nie mamy wizji, nie mamy lidera, nie mamy tras". Więc czy koniecznie musimy? czy nie można sobie znaleźć bardziej interesującego i pożytecznego zajęcia? Czy rzeczywiście TO musimy?

 • afeu

  0

  pomysłu nie ma... a tajowie mają??

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 0

  Bo to nie jest PZN tylko PZSN i trzęsie tym Tajner z Małyszem, tylko jestem ciekaw co będzie za 2-3 lata, następców Stocha i spółki brak.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy -1

  Złej baletnicy...

 • reky

  Oceniono 1 raz -1

  Staręga - widać , że przed Olimpiadą robił ... masę. Do sportowej formy nie przyłożył się. To i wstyd wielki.

 • marold77

  Oceniono 1 raz -1

  kolejna "ofiara" zwiazku lub trenera ... nie mowie ze nie - ale patrzac na Justyne Kowalczyk mozna pomyslec jednak ze moze nasi wspaniali narciarze po prostu zaczeli by zapie.r.d.a.lac na treningach to moze nie bedzie to miejsce 82 a 22 czy 12 ... Nie ma nic za darmo :P

 • qqben

  Oceniono 1 raz -1

  Mniej soju, i kaca nie będzie, i wydajność wzrośnie, i głupot się nie plecie. To takie proste. Nie pić.

 • tomasz.sm

  Oceniono 3 razy -1

  Koles przegrywa z Tajem...i skarzy sue na zla organizacje i brak tras i wizji w Polsce?? To zenujace, zero honoru.

 • londonerr

  Oceniono 1 raz -1

  Co zrobić: na darmowej wycieczce już byłeś więc wrzuć zdjęcia z Korei na Facebook i weź się za jakąś robotę którą umiesz robić.

 • ziggybum

  Oceniono 7 razy -1

  W tym wszystkim najlepsze było plucie górali i innych PiSowców na organizację olimpiady w Krakowie. A właśnie przy okazji organizacji olimpiady zimowej można zbudować od dawna potrzebne i niedostępne w Polsce obiekty - trasy biegowe, zjazdowe, tor saneczkowy, tor bobslejowy, kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego itd. Ale nie - lepiej wydać miliardy na niepotrzebną reformę edukacji czy na rakiety Antka, albo na komisję smoleńską i pomniki Kartofla. A najlepiej odbudować cały Pałac Saski!
  Macie to, na co zasługujecie, górale mentalne.

 • uzdek98

  Oceniono 3 razy -1

  widac, ze chlopak ma jeszcze jakies skrupuły i wie, ze sie po prostu nie nadaje do tego sportu... ale spokojnie, za 4 lata zmężnieje i ogłosi z szerokim usmiechem wielki sukces, tak jak ligocki czy inni turysci, ktorzy juz wiedza, ze najlepiej ciągnąć z panstwowego cycka...

 • Oceniono 3 razy -1

  Ja pamiętam, jak panczeniści zdobyli medale w Sochi, też narzekali, że nie ma torów ani warunków do treningu w Polsce. Wybudowano tor i co? Nawet o medale się nie otarli.

 • strass1

  Oceniono 3 razy -1

  A nie mogłeś się obalić ,napisali by DNF ,a nie 80 .
  Pamiętaj ,że masz serce o które masz dbać.Nie rozżalaj się.

 • Oceniono 2 razy -2

  Szanowny kolego jeżeli twierdzisz że nie mamy w Polsce tras biegowych. To zapraszam w Bieszczady. Może zdążysz jutro startuje Bieszczadzki Bieg Lotników. A trasy są przygotowane jak pod czołówkę światową.

 • realistik

  Oceniono 2 razy -2

  Idę o zakład, że gdyby wybraną grupę mulatek z Jamajki ( lub Jamajczyków) potrenowało przez rok na nartach to mimo, że wcześniej nie widzieli sniegu na oczy ( jak ten Tongijczyk) pokonaliby nasze narciarki i narciarzy a i astmatyczki z Norwegii byłyby zagrożone.

 • june-of-44

  Oceniono 2 razy -2

  To une som winne, une te wszystkie wokół. Jo tylko zajoł 83 miejsce za Grekiem i Tajlandczykiem. To une o to une...ale piniądze biorem ja....

 • grzesio1964

  Oceniono 4 razy -2

  Wstyd ,zenada. 4 lata przygotowan.,zeby sie doczlapac za jakimis gosciami ,ktorzy sniegu nie widzieli.

 • june-of-44

  Oceniono 5 razy -3

  Czy pan minister Bańka może się po igrzyskach podać do dymisji?

 • mcguirre

  Oceniono 3 razy -3

  No to mając taką wiedzę po co chłopie tam jechałeś ? Na wycieczkę do Korei ? Po co jechała większość naszej reprezentacji ? Przegrywać z Jamajczykami i Tongijczykami ? To jakiś dramat, zmarnowane pieniądze. Jeszcze niedawno słyszałem wywiad z Ligockim, który twierdził, że czuje się mocny o doskonale przygotowany i co ? I nic... Totalna klapa. Jeden medal będzie sukcesem.

 • krzysmj

  Oceniono 13 razy -3

  Kto to? Jakiś Janowicz biegów narciarskich?
  Jak rok temu biegał dobrze to nie narzekał. Teraz jak przegrywa z młodszymi kolegami to ma problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX