Sport.pl

Pjongczang 2018. Kowalczyk nie awansowała do półfinału sprintu. "Takiego pecha, jakiego ma Justyna, chyba nie ma żaden sportowiec"

Damian Obstawski
13.02.2018 13:14
Justyna Kowalczyk nie zdołała awansować do półfinału sprintu w swoim ulubionym stylu klasycznym podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Komentarze na Twitterze niestety nie poprawią zawodnicze nastroju. 'Takiego pecha, jakiego ma Justyna, chyba nie ma żaden sportowiec'.
Więcej o:
Komentarze (39)
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 10 razy 8

  Polskie sporty zimowe nigdy nie istniały. Dopiero teraz mamy systemowe szkolenie połączone z godnym finansowaniem (Lotos), ale TYLKO w skokach. Reszta leży i kwiczy - od zawsze. Te ostatnie dwie olimpiady i grad medali to raczej w kategoriach cudu należy rozpatrywać. Jednym z takich cudów jest Justyna - topowa biegaczka, która w kraju do dzisiaj nie ma gdzie trenować. Łyżwiarze szybcy mają kryty tor... od grudnia!!! Alpejczycy nie mają nic. I tak dalej, i tak dalej... Naprawdę ktoś się spodziewał jakichś medali poza skokami?!

 • misiek1959

  Oceniono 4 razy 4

  A dla całej ekipy, pechem jest obecność pierwszego turysty narciarza RP - PAD!!!!!

 • plastikpiokio

  Oceniono 12 razy 4

  jakiego pecha ???? jej pięc minut już dawno minęło i po czesku to se już ne wrati.

 • deus-cosma-deus

  Oceniono 3 razy 3

  Pech? Nie tym razem. Na tych IO po raz pierwszy Justyna medali żadnych nie zdobędzie, z prostego powodu jest o klasę słabsza od tych, które o te medale walczyć będą. Widzieliśmy to w biegu łączonym, widzieliśmy to w sprincie i zobaczymy to w biegu na 30km klasycznym. Jednakże tym wszystkim, którzy pytają: Po co tam pojechała? Odpowiadam: Pojechała na wycieczkę, na którą zapracowała w poprzednich latach 5 medalami olimpijskimi. I jeżeli ktoś ma do takich wycieczek prawo to właśnie ona.

 • misiek1959

  Oceniono 5 razy 3

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, ..... niepokonanym. Teraz chyba pani Justyna wie, co trzeba było zrobić 2-3 lata temu. Szkoda, bo piękną karierę rozmieniła na "drobne".

 • emerytka15

  Oceniono 5 razy 3

  Dużo gadania,mało efektów.To nie pech.

 • aagaj

  Oceniono 5 razy 3

  Cała ta ekipa to przykrość !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX