Sport.pl

Sarkazm Kowalczyk. "Następny krok należy do prezesa. W końcu będziemy mieli trasę nartorolkową"

Foto Olimpik/x-news
23.02.2015 14:23
- Po dwunastu wcześniejszych [medalach olimpijskich i mistrzostw świata - przyp. red.] ten smakuje jeszcze lepiej, bo siłą tej dyscypliny, dyscypliny której właściwie nie ma [w Polsce - przyp. red.], jest drużyna - powiedziała Justyna Kowalczyk. Biegaczka wspólnie z Sylwią Jaśkowiec zajęła trzecie miejsce w sprincie drużynowym na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Falun. Kowalczyk dodała, że kibice mogą się spodziewać dobrego występu kobiecej sztafety. - Cieszę się, że mogłam pomóc Sylwii. Następny krok należy do pana prezesa [Polskiego Związku Narciarskiego - przyp. red.]. Jestem pewna, że po sukcesie drużynowym już na pewno i w końcu będziemy mieli trasę nartorolkową - stwierdziła z przekąsem mistrzyni olimpijska z Soczi. - Prosimy media o wsparcia - dodała Jaśkowiec.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • ia jo

  Oceniono 71 razy 53

  Z braku śniegu trzeba na trasy wysypać cukier. Tyle mamy buraków, którzy się marnują.

 • walek_z_lasu

  Oceniono 37 razy 33

  Być może to Panią Justynę czeka prezesowanie. To nie żart.
  Walek

 • allegropajew

  Oceniono 40 razy 32

  Trasy ani toru łyżwowego, to nie. Ale IO w Krakowie, to tak. Bo im ten miś jest droższy ....

  Gościula

 • Serge Landrover

  Oceniono 43 razy 31

  Trzeba poczekać jak Prezydent Polski puści przekaz medialny o zamiłowaniu do nart. Krępujące przy takich osiągnięciach żeby nasze sportowcy jeździli na Białoruś lub Estonie trenować latem i na jesieni

 • strass1

  Oceniono 28 razy 22

  Przecież prezes woli przekazać pieniądze na alpejczyków i alpejki .Oni kosztują więcej niż biegacze i zawsze mogą a nawet potrafią się odwdzięczyć .....niedojechaniem do mety,albo zająć miejsce punktowane,jedno lub dwa od tyłu !

 • szczur-w-brukseli

  Oceniono 25 razy 19

  Prezes ma inne wydatki i inne priorytety ~nowa żona kosztuje no i musi być dla działaczy na wyjazdy służbowe a oni nie zadowolą się trzy gwiazdkowym hotelem !
  A poza tym jego konikiem jest stawianie na skoczków niezależnie od rezultatów !!!

 • ignacze

  Oceniono 41 razy 17

  może najpierw niech związek zacznie od jednakowych strojów dla naszych reprezentantów

 • Mateusz Wieloch

  Oceniono 14 razy 14

  Najlepiej ładować państwową kase w kolejne bezsensowne stadiony, czy hale, na których będą rozgrywane po raz enty w ostatnich latach finały LŚ w siatkówce, od których już się powoli na mdłości zbiera. Natomiast wybudować krytej hali dla panczenistów, czy trasy nartorolkowej, to już nie łaska... Gdzieś mam Tajnera, bo on jest niereformowalny ze swoimi skokowymi fetyszami, ale to powinno być załatwione ponad jego głową. To bezpośrednio ministerstwo powinno stanąc na głowie, żeby takie obiekty u nas powstały i wyłożyć na to odpowiednią kasę, albo przynajmniej znależć sponsorów, którzy będą w stanie je wybudować.

  Moim zdaniem PZN nie robi też nic, żeby rozwinąć jakoś narciarstwo alpejskie w naszym kraju, które zwłaszcza w konkurencjach technicznych miało by naprawde spory potencjał. Skoro Czesi i Słowacy mają całkiem niezłych zawodników, to czemu my nie mielibyśmy wziąść z nich przykładu? Nie może być tak, że Polski Związek Narciarski zajmuje sie rozwojem i promocją tylko skoków narciarskich w Polsce, zas inne dyscypliny traktuje po macoszemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX