Sport.pl

MŚ w Falun. Wilkowicz: Justyna marzyła o tym medalu

Mateusz Pyzel
22.02.2015 15:59
Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec zdobyły brązowy medal mistrzostw świata w sprincie drużynowym stylem dowolnym. - To jeden z najpiękniejszych medali dla polskiego narciarstwa klasycznego, bo zdobyty w drużynie. Dziewczyny pobiegły znakomicie, tak jak sobie zaplanowały. Dla Justyny ten brąz osładza z nawiązką stracony medal w sprincie indywidualnym. Marzyła o tym, żeby zdobyć medal dla Polski razem z kimś - mówił po zawodach Paweł Wilkowicz.
Więcej o:
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • starawarka62

  Oceniono 36 razy 28

  brawo dziewczyny brawo Polska

 • rash-omon

  Oceniono 15 razy 13

  Brawo brawo . Dwie dzielne baby .

 • cxubmsqq1

  Oceniono 9 razy -5

  Wilkowicz ma racje i jej nie ma:

  JK marzyla o tym medalu! Racja!

  Powod: wcale nie dlatego, by go 'zdobyc dla Polski z kims innym' (ten braz to akurat wieksza zasluga SJ, slabszej zreszta z polskiej dwojki), ale dlatego, iz moze to byc ostatni medal/sukces JK w biegach narciarskich w jej karierze.

  Obecny sezon to katastrofa JK, jej 4-miejsce w sprincie/braz w druzynie na MS nie moga przeslonic szeregu porazek. Obym sie mylil - zobacze z ciekawoscia reszte MS, jesli JK cos pokaze to moze jeszcze bedzie szansa w sezonie 15/16.... Watpie jednak.....

 • hipis3308

  Oceniono 108 razy -36

  Coraz bardzie mamy wyznaniowe państwo.Jaśkowiec mówi że dlatego zdobyła medal,bo rano była na mszy w kościele.Skoczkowie przed oddaniem skoku żegnają się.Może by tak,wszyscy sportowcy wstąpili do zakonów? Wysyp medali zapewniony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX