Sport.pl

Biegi narciarskie. Kowalczyk odpowiada TVP: "Niemrawy początek? Nie ma to jak dobre poczucie humoru"

Choć Justyna Kowalczyk w inaugurujących sezon zawodach w Kuusamo zajęła siódme i czwarte miejsce, TVP nazwała te występy "niemrawym początkiem". Nasza najlepsza biegaczka nie byłaby sobą, gdyby telewizyjnej stacji nie odpowiedziała.
"Czwarte miejsce w PŚ, to niemrawy początek :) Nie ma to jak dobre poczucie humoru! Cóż jeśli nie zdobędę złota w Falun to naprawdę nic się nie stanie, prócz tego że nie będę nakręcać oglądalności :)))" - napisała Kowalczyk na swoim profilu facebookowym.To kolejna sytuacja, kiedy polska biegaczka dyskutuje z TVP za pomocą mediów społecznościowych. Wcześniej odpowiedziała na zarzut, że rzekomo przytyła i waży więcej niż w poprzednim sezonie. "Panów w studio i na Twitterze uspokajam - ważę dokładnie tyle ile rok temu. Z tą mała różnicą, że teraz parę razy dziennie nie wymiotuje z nerwów. Pozdrowionka serdeczne znad kurczaka" - napisała.Po pierwszych startach - sprincie i biegu na 10 km techniką klasyczną - Kowalczyk zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Prowadzi Marit Bjoergen, która wygrała sprint, przed swoją rodaczką, triumfatorką biegu na 10 km Therese Johaug.O kulisach kariery Justyny Kowalczyk i historii biegów narciarskich przeczytaj w książce >>

Więcej o:
Komentarze (88)
Biegi narciarskie. Kowalczyk odpowiada TVP: "Niemrawy początek? Nie ma to jak dobre poczucie humoru"
Zaloguj się
 • m_ac

  Oceniono 287 razy 223

  Bardzo dobrze odpisała! I powinna to robić za każdym razem, kiedy kanapowi specjaliści od sportu zabierają głos.Nikt nie jest w stanie wygrywać cały sezon, ani Bjoergen,ani Kowalczyk,ani Johaug. A wyniki jakie Kowalczyk osiągnęła, tylko pozazdrościć.A uwaga o spadku oglądalności bezcenna...

 • ol_bodzio

  Oceniono 225 razy 171

  Początek tego sezonu w wykonaniu Justyny i tak jest bardzo dobry. Krótszy o siedem tygodni okres przygotowawczy musiał wpłynąć na dyspozycję Justyny. Dlatego należy cieszyć się, że mimo tak krótkiego okresu przygotowawczego jest i tak bardzo dobrze!
  Wydaje mi się, że gdyby w niedzielę Justyna wygrała, to świadczyłoby to niekorzystnie o dotychczasowej pracy w ubiegłych sezonach. No bo po co ta mordęga, skoro można mniejszym wysiłkiem mieć ten sam efekt. Okazało się, że nie można.
  Justyna i trener doskonale o tym wiedzieli, dlatego cieszą się z tego co i tak udało się zrobić.
  Ja cieszę się wraz z nimi i wierzę że z biegu na bieg forma Justyny będzie rosła.

  A jak komuś wydaje się że Justyna daje z siebie za mało... to niech ogląda piłkarzy kopanych a nie biegi.

 • Kaledonia

  Oceniono 194 razy 160

  Na pewno ich ekspertka Bernadeta Piotrowska lepiej zaczęła by sezon

 • safelogica

  Oceniono 129 razy 97

  JUstyna ma rację. W studio siedzą samu znafcy temata. Byłe narciarki i narciarze, co kiedyś brylowali w szóstej dziesiątce oraz komentatorzy z bożej męki

 • marych

  Oceniono 102 razy 84

  panowie z TVP są nieustająco niemrawi i jeszcze biorą za to kasę

 • drvx

  Oceniono 102 razy 76

  redaktor Jóźwik swoim "profesjonalnym" komentarzem tak poraża, że widzowie mogą doznać trwałego paraliżu mózgu. Lepiej, żeby Justyna nie słuchała i nie oglądała tego bajdurzenia.

 • sylwester51

  Oceniono 128 razy 70

  Palanty z TVP, po prostu kmioty. Gdyby nie upadek co się zdarza byłoby pudło i co wówczas zasrańcy z TVP by gęgali. To takie polskie zdołować, przywalić tym co odnoszą sukcesy. Ci durnie przyzwyczajeni są tylko do negatywnych wiadomości. Dla was dziennikarzyny szklanka jest zawsze do połowy pusta.

 • anders76

  Oceniono 86 razy 66

  Na szczescie mielismy jeszcze pare biegaczek i publicznosc mogla obstawiac miejsca powyzej 40-tego wiec emocji bylo duzo.
  TVP moze tez znacznie podkrecic ogladalnosc jak w ramach treningu pobiegna ta sama trasa. Juz po trzecim kilometrze bedzie mozna obstawiac w jaki sposob padna przed piatym.

 • oloros11

  Oceniono 76 razy 40

  Kowalczyk świetnie zaczęła sezon ścisła czołówka - światowa
  'stad te komentarze w stylu słabo , nie zmiażdżyła sa żenujące po prostu
  w Polsce powinni ja na rekach nosić - dokonała rzeczy niewyobrażalnej i właściwie jakby przestała startować z dnia na dzień to i tak pozostanie największa gwiazda sportów nie tylko zimowych w Polsce
  od lat kibicuje Marit i Kowalczyk widzę właściwie od zawsze
  ona dokonała niezwykłych wręcz postępów - niewyobrażalnych
  i chociaż moje osobiste sympatie są po stronie Marit no nie mogą jednak zaprzeczać tego co widzę - Kowalczyk tak dobrze rzadko zaczyna sezon!!
  szacunek Pani Justyno!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX